Co potřebuje každý hokejista

Hokej je náročný sport, jak vám jistě potvrdí každý nadšenec i rodiče, kteří denně vozí novou generaci hokejistů na tréningy. Za jakýmkoli úspěšným sportovcem stojí léta tvrdé dřiny, podpora zázemí ale také kvalitní vybavení.

Kvalitní vybavení je polovina úspěch

Český hokej patří mezi nejlepší týmy světa a dnešní mládežnické týmy dále vychovávají řadu nadějných talentů. Amatérští i profesionální hráči se z ohledu vybavení často spoléhají na rozsáhlý sortiment značek Bauer a Ribano. Například jejich hokejky střílí góly v NHL a představují na našem trhu naprostou špičku. Přehledné internetové stránky Bauerhockey.cz třídí vybavení podle role v týmu (hráč, brankář) i věkové kategorie hokejisty, takže se mezi hokejkami snadno zorientujete. Jestliže se vám nákupy na internetu příčí, v některé z mnoha poboček si je budete moci „osahat“.

Komplexní sortiment

Hokej, to samozřejmě není jen hokejka s pukem a barevný dres. O tom, jak se hráčům bude ten který den jezdit, rozhodují spolehlivé brusle. Těch má společnost Bauer širokou nabídku v designových řadách Nexus, Supreme a Vapor. Vyrábí se nejen v různých velikostech, ale i šířkách, přičemž se opět liší provedení pro několik věkových kategorií, pro muže a ženy, brankáře a hráče. O bezpečnost hokejistů se starají chrániče na lokty, ramena i holeně, helmy, pevné rukavice a nákrčníky. Ucelený sortiment Bauerhockey.cz dále zahrnuje speciální vybavení pro brankáře, nejrůznější tréningové oblečení, kšandy a suspensory, praktické tašky na sportovní vybavení i výměnné nože na brusle.

Lední hokej není vše

Doba jde neúprosně kupředu a vznikají stále nová sportovní odvětví. Mladí lidé, kteří holdují inlinům, tak mohou hrát hokej mimo lední plochu. Společnost Bauer na tyto změny hbitě reaguje a přichází i se specializovaným vybavením na street hokej. Seženete zde vhodné kalhoty a rukavice, in-line brusle včetně koleček na výměnu, chrániče, blady (obdoba hokejek) i branky, díky nimž si budete moct zahrát na jakékoliv vhodné ploše.