Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Najděte si partnera pro opravy vrtulí a servis ventilátorů

Najděte si partnera pro opravy vrtulí a servis ventilátorů

Fotografie: ventilátor

Hledáte specialisty, kteří se vyznají v segmentu průmyslových ventilátorů? Na průmyslové ventilátory, opravy vrtulí, servis a vyvažování ventilátorů se specializuje společnost Lukast.

Potřebujete opravit ventilátor a vrtuli? Žádná oprava není problémem u specialistů na tato zařízení a jejich částí. Letitými zkušenostmi se servisem ventilátorů a opravami vrtulí se může pochlubit firma Lukast. Zajišťuje servis ventilátorů od 1 do 4 kw. Zvládne opravy jakékoliv značky, současně se však specializuje na ventilátory Ziehl-Abegg a Ebm-papst.

Firma nabízí opravy i vyvažování ventilátorů a vrtulí pro většinu zařízení, kde se používají. Může se jednat o průmyslové klimatizace, sušárny dřeva, či třeba chladicí věže.

K dispozici jsou náhradní díly pro ventilátory. Společnost je drží skladem, nebo má dobré kontakty na dodavatele. Proto je možné opravy zajišťovat velice rychle. Díly jsou vybírány od renomovaných dodavatelů, proto lze garantovat jejich vysokou kvalitu.

Jestliže je zařízení neopravitelné, nebo není jeho oprava rentabilní, lze si ve firmě Lukast přímo zakoupit nové zařízení. Firma i v tomto případě oslovuje osvědčené výrobce a nabízí pouze zavedené značky. Koupíte tedy ty nejlepší vrtule a ventilátory, které jsou dostupné na trhu.

Čeští specialisté z Vysočiny

Sídlo společnosti je v Havlíčkově Brodě a firma obsluhuje zákazníky automaticky zhruba do vzdálenosti 40 km. Není však problém domluvit se ani na servisu, opravách či nákupech ventilátorů a vrtulí ve větších vzdálenostech. S firmou se zkontaktujte a domluvte se na řešení.

Společnost, jejíž webové stránky najdete na adrese www.lukast.cz, poskytuje služby mechaniků, dodávky náhradních dílů a nových zařízení i v dalších oblastech. Specializuje se na opravy čerpadel, elektromotorů i opravy pro bioplynové stanice. Má tým specialistů a 30leté zkušenosti. Poptávat lze jednotlivé služby a dodávky, ale též se domluvit na dlouhodobé spolupráci. Pro stálé klienty má firma zajímavé věrnostní slevy.