Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Sníte o vlastním rodinném domku? Pak si nenechte ujít kompletní výstavbu na klíč

Sníte o vlastním rodinném domku? Pak si nenechte ujít kompletní výstavbu na klíč

Fotografie: RD Domažlice

Každá průměrná česká rodina sní o vlastním rodinném domku s klidnou zahradou. Chystáte se právě k tomuto odvážnému kroku i vy? Pak se určitě vydejte cestou výstavby na klíč. Proč?

Ušetříte svůj čas, nervy i peníze

Stavby na klíč mají jednu podstatnou výhodu – úplně všechny úkoly zajistí jedna jediná firma. To platí pro návrh, přípravu pozemku, zavedení sítí, hrubou výstavbu, dokončovací práce, interiérový design i všechny další detaily. Nemusíte tak shánět řadu různých řemeslníků (a riskovat chybu v kterémkoliv jednotlivém kroku), snažit se sladit jejich termíny a řešit vzájemnou komunikaci.

Jaká firma vám vlastně postaví rodinný dům na klíč? Dobrým příkladem je známý DSP Domažlický stavební podnik, který se ve svém oboru pohybuje už přes 28 let. Nejedná se přitom o žádné levné domečky s pochybnou konstrukcí. Bavíme se o nadstandardních stavbách, které vám budou bezpečně sloužit po několik generací.

Komplexní péče na klíč

Zmíněná společnost totiž garantuje vysokou kvalitu za příznivou cenu. To je možné díky tomu, že většinu úkonů provádí přímo kmenoví zaměstnanci (ne subdodavatelé). Díky letitým zkušenostem navíc staví rychle, takže nemusíte na svůj vysněný domov čekat dlouho.

A co víc, ať už řešíte novou stavbu, nebo vás zajímá rekonstrukce rodinných domů na klíč – pomůže vám získat zajímavé dotace z programu Nová zelená úsporám. Během rekonstrukce si navíc můžete říct o přístavbu a další vylepšení stávajícího domova. Na webových stránkách pod odkazy najdete více informací.

V areálu Domažlický stavební podnik s.r.o. navíc najdete autoservis Domažlice, kde získáte servis osobních i užitkových vozidel, diagnostiku, pneuservis, geometrii, přípravu a provedení STK, servis a plnění klimatizace, test brzd, seřízení světel i řadu dalších úkonů.