Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » ZDRAVÍ » Zklidněte svou mysl: Výhody masáže hlavy

Zklidněte svou mysl: Výhody masáže hlavy

Bolí vás často hlava? Svírá vás tlak, který vede od krční páteře až k temeni? Pak vyrazte do boje. Pomůckou vám budou masážní přístroje, které využijete kdykoli a kdekoli.

Masážní přístroj na hlavu vás zbaví bolesti

Ať už se potýkáte s klasickými bolestmi hlavy nebo vás přepadají migrény, určitě uvítáte mechanický masážní přístroj na hlavu. Jeho podobu určitě znáte. Třeba kadeřníci prodávají metličku, jejíž nožičky krásně šimrají pokožku hlavy. Přístroj, který zmiňujeme, je efektivnější už jen proto, že jeho chapadýlka jsou větší, a tím pádem působí větší tlak. Unikátní konstrukce nahrazuje 10 lidských prstů, technologie TMS má frekvenční rozsah vibrací 5 až 20Hz. Záleží na vás, jak moc necháte působit nástroj na akupunkturní body, lze si vybrat ze 4 masážních programů. Stačí 15 minut denně, abyste se uvolnili a předešli bolestem, které vás sužují.

Uvolňující masážní přístroj na krční páteř

Jestli jsou vaše bolesti větší, jděte po páteři. Hlavně její krční část má na svědomí často nesnesitelné tlaky v hlavě. Proto je tu unikátní masážní přístroj na krční páteř, na který se jen položíte a s pomocí dálkového ovládání si určíte, jaká bude vaše masáž. Ergonomický tvar se dokonale přizpůsobí vaší krční páteři, konstrukce se vzduchovou kompresí poskytne maximální komfort. Okamžitě ucítíte úlevu mezi obratli, která prostoupí až k napětí v hlavě. Infračervené teplo relax jen zpříjemní. A právě fyzické uvolnění umožní relaxovat i našemu mozku, takže se dostanete do lepší duševní pohody a hned budete pozitivnější. Pokud jsme se dotkli masáží hlavy, ještě bychom měli zmínit, že jakýkoli vibrační masážní přístroj umí skvěle uvolnit nejen tělo, ale právě i hlavu, a to se týká nejen zdraví, také krása potřebuje polaskat masáží. Například kosmetické přístroje jsou na tomto principu založené. Jelikož masáž a vibrace prokrví kůži, tak ta se pak stane pružnější, čistší, svěžejší a vypnutější. Jestli hledáte takové masážní parťáky, mrkněte na nabídku www.beautyrelax.cz.