Přeskočit na obsah
Domů » CESTOVÁNÍ » Co takhle strávit letošní zimu, nebo alespoň její část v lázních?

Co takhle strávit letošní zimu, nebo alespoň její část v lázních?

Spa resort Lednice

Zima tu bude coby dup. I přesto, že ještě před pár dny sluníčko svítilo o sto šest a teploty atakovaly pětadvacítky. Druhý den jsme se probudili do mrazivého rána a pohled na venkovní teploměr nás vrátil do reality.

Bylo na nule. A vězte, že bude hůř. Tedy mnohem chladněji. Meteorologové dokonce předpovídají velmi tuhou zimu, na kterou bychom se měli patřičně připravit. V dostatečném předstihu posilovat imunitu a zarezervovat si zimní pobyt v lázních. A už teď se na něj začít těšit. A kam vyrazit? Tato otázka naštěstí nemusí být dlouho bez odezvy. Respektive ji najdete na serveru spa.cz, který sdružuje nabídky většiny lázeňských domů napříč republikou.

Kouzelná zima v lázních

Zima v lázních může být kouzelná. Jen si to představte. Venku se bude chumelit, mrznout o sto šest, lázeňské parky budou schované pod čepičkou sněhu a vy si budete prohřívat kosti v sauně, vířivce nebo se rozplývat pod doteky zručných masérů. A kde si tyto požitky dopřát?

4 slastné procedury denně

Na týden plný slastí lákají třeba Františkovy lázně. Konkrétně čtyřhvězdičkový Spa hotel Diana. Spolu se vstupní prohlídkou vás čeká 21 skvělých procedur, tedy tři až čtyři denně, 4 druhy saun (infra se solí, parní, finská a bylinková), vířivka, venkovní vyhřívaný bazén a odpočinková zóna s vyhřívanými lehátky.

Zahřejte se v Lednici

Jsou pro vás Františkovy Lázně daleko? Nebo je pro vás celý týden moc dlouhá doba? Tak vyrazte jinam, nebo na kratší pobyt. Třeba na ten s názvem Zimní pohlazení, který si pro své návštěvníky připravily Lázně Lednice, respektive tamní Spa rezort Lednice. Během tří dní a dvou nocí si užijete jodovou mořskou koupel, parafínový zábal rukou, částečnou masáž z léčivého konopí a suchou masáž v masážní vaně. K tomu budete mít neomezený vstup do bazénu s jodovou mořskou vodou a jeden vstup do privátní infrasauny s ochlazovnou.

Nevím jak vy, ale my bychom jeli hned.