Zima je na spadnutí. A nové kozačky už máte?

Jsou sexy a ženským nohám zkrátka sluší. K tomu chrání před vodou, sněhem a zvolíte-li zateplený model, tak i před mrazem. Jejich nespornou výhodou je i jejich nadčasovost. Proto vám kozačky v botníku vydrží i několik let, aniž by tzv. vyšly z módy.

Trendy jsou ovšem trendy a své mají co říci i ke kozačkám na nadcházející sezonu. Té dle slov návrhářů budou vládnout kozačky na podpatku. My ovšem doporučujeme něco jiného: vyslyšte potřeby svých nohou a dejte spíše na pohodlí. Zborcená klenba pochopení v trendech asi nenajde.

Na kozačkách v podpatku se musíte naučit chodit

Kozačky na podpatcích jsou sice úchvatné a sexy a ženskou nohu dokážou pozvednout na zcela novou úroveň, ale buďte k sobě upřímné, milé dámy. Jsou pro vás pohodlné? Pokud ano, není o čem diskutovat, a klidně si pořiďte model, v němž budete v tramvaji každého převyšovat. Na pozoru byste už měly být, pokud se každý váš krok v takových botách rovná hazardu s holým životem. Ono i na podpatcích se totiž musí umět chodit.

Bezpečí na první místě

Nehledě na nevyzpytatelné počasí, které ne vždy bývá tomuto stylu obuvi nakloněné. Nejhorší je mrholení a námraza. Proto raději rovnou zavrhněte kozačky na jehlových podpatcích, na nichž snadno uklouznete. Pokud tedy kozačky na podpatku, zvolte spíše kozačky na širokém podpatku. Zimní obuv by přeci jen v první řadě měla být bezpečná.

Bezpečná zimní obuv

Všechny parametry bezpečné zimní obuvi splňuje například značka Tamaris. Kozačky všech materiálů i barev, do půli lýtek, pod kolena i nad ně, s podpatky i bez najdete v sekci kozačky Tamarisjež bezesporu uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice. Najděte si chvilku a podrobně si projděte aktuální katalog Tamaris. Jsme si jisti, že v něm najdete svého favorita. Kozačky, ve kterých budou vaše nožky jako v bavlnce.