Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Zdraví máme jen jedno a je nutné o něj pečovat

Zdraví máme jen jedno a je nutné o něj pečovat

Fotografie: Blend Xtract SMP060WG

Zdravotní potíže se nevyhýbají nikomu, obzvláště těm, kteří nehledí na to, co jí. I skladbou potravin lze ovlivnit naše zdraví k lepšímu. A nemusíte ani držet žádné drastické diety. Důležité je mít zdravý organismus a občas mu pomoci přirozenou detoxikací. Zdravý životní styl v současné době zajímá stále více lidí a budiž jim to ke cti. Uvědomme si, že zdraví máme jen jedno, a když o něj nebudeme pečovat, život se nám může naráz zhroutit jako domeček z karet…

Kvalitní kuchyňské roboty jsou vítanými pomocníky v domácnosti

Velkým domácím pomocníkem je, krom jiných, kuchyňský robot, díky kterému můžete dennodenně připravovat například chutné smoothie (nápoj z rozmixovaného ovoce či zeleniny doplněný ořechy, semínky, bylinkami apod.). Navíc řada Kenwood vyniká výtečnou kvalitou se zárukou maximální všestrannosti. Hospodyňky ocení snadné rozebrání doplňků, a tím pádem rychlou očistu nádobí.

Vynikající smoothies nejen pro děti, nýbrž pro celou rodinu!

Díky výkonnému kuchyňskému robotu můžete připravovat výbornou pochoutku jak pro děti, tak i pro dospělé. A věřte, že i tatínek si na zdravém smoothie pochutná natolik, že si bude žádat o přídavek! Děti se budou jen mlsně olizovat, když jim tuto svačinku připravíte z ovoce či zeleniny, kterou milují. Nechte vaše ratolesti připravovat smoothie spolu s vámi. Budou se cítit důležitě a rády pak ochutnají, co si samy navařily

Navíc na webu naleznete spoustu zajímavých receptů z různých druhů ovoce i zeleniny. Některé druhy se vzájemně i doplňují, stejně tak můžete do smutýčka přidat chia či jiná zdravá semínka.

Vegani mají výborné zkušenosti s přirozenou detoxikací organismu

Veganský styl života s sebou přináší naprosto přirozený detox díky použitým potravinám, které vegani vybírají do svých chutných receptů. Recepty pro vegany ale můžete vyzkoušet i vy. Přineste do vaší kuchyně nový styl přípravy potravin. Osvěžte chuťové pohárky svých blízkých báječnými zdravými koktejly či jinými pochutinami. Nemusíte striktně držet veganský styl, ale zařaďte do jídelníčku některá veganská jídla. Nabídněte rodině pár ochutnávek a možná, že se ve vaší domácnosti natrvalo usídlí. Zachutnají jim totiž natolik, že si je budou žádat stále. Ať je to například veganský jablečný koláč, thajské kari anebo také veganský koláč se vzácným šafránem. Zkuste nový styl vaření, vaření bez dřiny!