Vybavení autolakovny: Vsaďte na profesionály

Zařizujete si aktuálně autolakovnu anebo jiný průmyslový provoz? Pokud ano, rozhodně byste měli při jejím vybavování vsadit na profesionální techniku. Pávě díky ní totiž dosáhnete vyšší efektivity práce, s čímž logicky souvisí i potenciálně vyšší počet zakázek a z toho plynoucí zisky. My se v následujících řádcích zaměříme na to, co všechno by mělo ve vašem provozu být a na jakou firmu se v případě potřeby obrátit.

Efektivní vzduchotechnika

V profesionálním provozu rozhodně nemůže být pouze lakovací kabina s tím, že zbytek se nějakým způsobem propojí! Moderní autolakovnu musí tvořit celý komplex kompatibilních přístrojů. Začít bychom mohli vzduchotechnikou, tedy vstupními a výstupními agregáty. Jejich úloha tkví především v dokonalé výměně vzduchu v lakovací kabině. Dosáhnout byste měli nejen maximálně efektivní práce, ale i zajištění optimální hygieny při ní. Se vzduchem a jeho působením souvisí také odsávací box. Právě on musí zajistit, že barva nepůjde mimo pracovní prostor.

Komplexní vybavení se vším všudy

Mimo vzduchotechniku je nutné řešit i třeba přípravná pracoviště. Právě tady totiž budou probíhat důležité činnosti před samotným vstupem výrobku do lakovací kabiny. K dispozici je vhodné mít i moderní míchací boxy, s nimiž dosáhnete rychle a efektivně na ty nejlepší barevné variace. Poté už stačí pořídit jen srdce celého provozu, jímž je lakovací kabina.

Obraťte se na specialisty

Nákup vybavení do autolakovny či průmyslového provozu určitě neřešte sami postupným dokupováním přístrojů. Obraťte se na profesionály, kteří vám pomohou s projektovou dokumentací a poradí, jaké přístroje je třeba pořídit. Zároveň budete mít jistotu jejich správného seskládání a fungování. Veškeré tyto služby nabízí společnost Naver, s. r. o.Vybrat si u ní můžete z pestrého sortimentu vysoce kvalitního profesionálního vybavení lakovny. Firma úspěšně působí na trhu již od roku 1994 a její technici nabídnou cenné rady vycházející z dlouholetých zkušeností v oboru.