Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Práce v Německu má celou řadu výhod. Jak ji najdete rychle a bezpečně?

Práce v Německu má celou řadu výhod. Jak ji najdete rychle a bezpečně?

Není zrovna tajemstvím, že v sousedním Německu mají zaměstnanci nejen vyšší platy, ale zároveň i celou řadu zajímavých benefitů. Přesně proto se spousta obyvatel příhraničních oblastí dennodenně vydává na tuto stranu, kde si vydělávají velmi pěkné peníze. Proč byste měli pracovat u našich západních sousedů?

Nevídané benefity

Možná úplně netušíte, co vše průměrný pendler získá, když každým dnem dojíždí na západ. Práce v Německu vám poskytne podstatně vyšší platy, vysoké přídavky na děti (250 € na každé), všechna důležitá pojištění, český kolektiv ve většině firem a tak dále. Mnoho lidí však odrazuje fakt, že nalezení pozice v zahraničí nemusí být jednoduché.

Přesně proto přichází na scénu ověřená personální agentura s webovými stránkami www.aaquila.de. Ta má pobočky v Klatovech, Domažlicích a Strakonicích. Její specialitou je zajišťování práce v sousedním Německu, a to od nekvalifikovaných pozic bez nutnosti jazyka až po kvalifikovaná povolání s plynulou němčinou.

Práce raz dva

Zajímá vás nabídka práce v zahraničí? Není nic jednoduššího, než si otevřít přehledný seznam pod vloženým odkazem. Ihned se před vámi objeví současné dostupné pozice, z nichž si vybere většina lidí. Spousta z nich přitom umožňuje každodenní dojíždění bez nutnosti přespávat mimo teplo vašeho domova.

Jednat budete s Čechy, takže se bez problémů na cokoliv zeptáte a všemu porozumíte. Jak danou agenturu kontaktovat? Ne jejich stránkách najdete kontaktní formulář, kam napíšete své přání, vyplníte kontaktní údaje a v mžiku se vám někdo ozve a společně proberete vše potřebné. Nenašli jste kýženou pozici? Pak se dívejte dále, jelikož se volná pracovní místa pravidelně aktualizují. Díky tomu vám neuniknou nejlepší nabídky, o které je logicky nejvyšší zájem.