Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Výkonný šnekový dopravník podstatně urychlí vaši práci. Jaký typ se vyplatí?

Výkonný šnekový dopravník podstatně urychlí vaši práci. Jaký typ se vyplatí?

Šnekový dopravník je nepostradatelnou pomůckou pro všechny profesionály, již zpracovávají velké množství materiálu najednou. Ať už se zaměřujete na obilí, uhlí, kamení, odpad, nebo jakýkoliv jiný prostředek, musíte jej dostat z bodu A do bodu B co nejrychleji a nejsnadněji. Jaký typ zařízení je pro vás nejvhodnější?

Specifika jednotlivých oborů

Nejspíše vám je jasné, že každý obor vyžaduje úplně odlišný přístup. Hlavní rozdíly tkví v samotném výkonu dopravníků, jejich průměru, sklonu, druhu motoru i požadované podobě závitu.

Vy si naštěstí s těmito složitými otázkami nemusíte lámat hlavu. Raději se spolehněte na ověřené profesionály, kteří si prohlédnou váš provoz a navrhnou ideální řešení. V tomto ohledu si mnoho podnikatelů chválí hlavně služby společnosti CanAgrocz.

Pořádný výkon je základ

Zmíněná společnost se ve svém oboru pohybuje od roku 2005, přičemž navrhuje a vyrábí zařízení s výkonem 6 až 150 tun materiálu za hodinu. Můžete si zvolit mezi dopravníkem poháněným hydromotorem (ten se montuje na vozidla), či mobilním pomocníkem poháněným elektromotorem.

V nabídce najdete šnekový dopravník na obilíšnekový dopravník na uhlí a šnekový dopravník na hnojiva. Ve všech třech případech je velkým lákadlem především výkon, který je o 15 % vyšší než v případě konkurenčních produktů.

Jak už jsme říkali, samotný koncept ideálního zařízení závisí na mnoha specifikách. Přesně proto je dobré si pro začátek otevřít webové stránky pod vloženými odkazy a prohlédnout si jednotlivé typy dopravníků. Po rozkliknutí jednotlivých variant se před vámi objeví podrobná tabulka s technickými údaji a dalšími informacemi.

Máte zájem o zvýšení efektivity svého podnikání? Pak vyplňte nezávazný kontaktní formulář a domluvte si podrobnosti.