Sháníte nápaditý dárek? Zkuste poukaz na wellness pobyt

Má někdo z vašich blízkých narozeniny během podzimního období? Nebo už přemýšlíte o dárcích k Vánocům? Ať tak či tak, máme pro vás tip na skvělý prezent pro rodiče, prarodiče, drahou polovičku či kohokoliv jiného, komu chcete dopřát odpočinek. Zážitkové dárky jsou totiž mnohdy daleko lepší než ty materiální.

Wellness pobytem neurazíte opravdu nikoho nezávisle na věku a pohlaví. Každý ocení masáže, pobyty ve vířivce, dobré víno, chutné jídlo, pobyt v sauně a jiné formy relaxace. Však řekněte, jak by se líbilo vám, kdybyste mohli aspoň na víkend vypnout, vypustit z hlavy všechny běžné starosti, vydat se někam do neznáma a nechat o sebe pečovat? V chladných podzimních či zimních dnech je představa válení se v teplé vířivce ještě lákavější.

K relaxaci stačí víkend

Myslíte, že je těžké trefit se do termínu, jestliže vybíráte wellness pobyt jako dárek? Málokdo by si samozřejmě mohl vzít dovolenou zrovna ve dny, na které jste mu naplánovali pobyt, ovšem pokud se zaměříte na víkendové wellness pobyty, úspěch je téměř zajištěn. O víkendu si člověk čas udělá. A kromě toho spousta wellness hotelů nabízí přímo dárkové poukazy bez konkrétního data. Obdarovaný si už sám vybere, kdy se vydá vstříc relaxačním procedurám.

Zkuste třeba Luhačovice

Podle toho, v jaké oblasti ČR žijete, se dost možná nějaký wellness hotel nachází přímo ve vašem okolí. Lákavější však bývají pobyty v neznámém prostředí, proto se nebojte a zvolte třeba wellness v největších moravských lázních Luhačovice. V hotelu Augistiniánský dům vás čekají uvítací nápoj, klimatizovaný pokoj, bohaté snídaně, obědy i večeře, neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie na celou dobu pobytu a mnoho dalšího. Tak už víte, komu letos uděláte radost? Poukaz na wellness pobyt lze objednat online, takže si na něj vzpomeňte, až budete shánět dárky na poslední chvíli.