Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Servis a opravy lisů

Servis a opravy lisů

Máte těžké stroje, jako jsou ty na zpracování kovů, různé lisy a podobně? Pak oceníte, když dostanete tip na jejich spolehlivou opravu. Protože jistě víte, že tak náročná investice, jakou jste do stroje vložili, si nezaslouží pochybné opravy.

Spolehlivé opravy lisů

Pokud se vám rozbije tak těžký nástroj, jistě nejdete na internet a nevyhledáte první opravnu, která se vám nabídne. Za společností musí být tradice, zkušenosti nebo kladné reference spokojených zákazníků. Proto je zapotřebí být i připraven, protože pokud se stane, že se stroj porouchá, jistě nebudete chtít honem něco hledat na poslední chvíli. Doporučujeme takové opravy lisů, které se specializují i na veškeré kovací a tvářecí stroje všech značek. Logicky rozhoduje rychlost, takže servis zpravidla do 48 hodin je optimální. Rychlost je podstatná, protože prodlevy se ve výrobě prodražují. Dalším vodítkem svědčícím o kvalitě je skutečnost, že firma se zaměřuje nejen na oblast v České republice, ale má zakázky po celé zemi. Když i v zahraničí, je to bonus.

Spolehlivý servis tvářecích strojů

Servis tvářecích strojů je založen na tom, že daná firma přijede, zjistí příčinu poruchy a hned navrhnou opravu, nastíní ceník atd. Pokud má firma součástky skladem, jedině dobře. Samozřejmostí jsou opravy drobné i velké, výměny dílů při klasickém opotřebení, i náročnější zásahy při poškození. Spolehlivou firmou je IMONT press s.r.o. (www.imontpress.cz), která se specializuje na montáže, servis a opravy strojních zařízení, opravy kovacích zařízení, střední opravy lisů i opravy tvářecích strojů. Zajišťují i výrobu a montáž konstrukcí a dopravníků, dokonce i stěhování strojů. Na trhu se pohybují od roku 1997 a právě tato firma má zakázky po celé republice i Evropě. Zajistí opravy mechanických lisů (výstředníkových, klikových), generální i běžné opravy strojních zařízení či zajistí opravy včetně elektroinstalace.