Domů » PRO FIRMY » Praní hotelového prádla se vyplatí svěřit odborníkům

Praní hotelového prádla se vyplatí svěřit odborníkům

Hotely a penziony velmi utrpěly dočasnou uzavírkou služeb v důsledku pandemie koronaviru. Nyní se však zdá, že se vše pomalu obrací k dobrému. Majitelé a provozovatelé ubytovacích zařízení se tak připravují na návrat k plnému chodu. A spolu s ním musejí řešit problém s praním prádla, povlečení a dalších lůžkovin.

Proč se vyhnout praní hotelového prádla svépomocí?

Provádět praní ložního prádla, jež se používá v hotelu či penzionu, vlastními silami je velmi náročné, a to z mnoha důvodů. V první řadě vás to bude stát spoustu času, případně budete muset zaměstnávat až několik lidí navíc, což se samozřejmě projeví na vyšších provozních nákladech. Další věcí je fakt, že praní hotelového prádla musí být skutečně precizní, jinak vaši hosté nebudou spokojení a pro příště se k vám už nevrátí, což by mohlo klidně znamenat i váš konec v oblasti ubytovacích služeb. Je také nutné myslet na to, že praní ložního prádla zejména ve větších objektech vyžaduje profesionální pračky, rozhodně si nevystačíte s klasickým spotřebičem, na který jste zvyklí z domácích podmínek. Všech těchto potíží se zbavíte, využijete-li služeb externí prádelny.

Profesionální praní hotelového prádla je efektivní. Ušetříte spoustu času a námahy, nemusíte řešit nákup praček a neustálé doplňování pracích prostředků, aviváží a dalších nezbytných potřeb. Kromě toho si nebudete muset v objektu vyhradit speciální prostor pro prádelnu a sušárnu.

Na koho se obrátit?

S kvalitní nabídkou přichází společnost PaČ – Prádelna a čistírna, s.r.o. Tato prádelna povlečení, ostatní lůžkoviny a další prádlo vypere s maximální péčí, abyste vy i vaši hosté mohli být naprosto spokojeni. Kompletní informace najdete na webových stránkách www.pradelna-zdar.cz. Společnost poskytuje své služby nejen hotelům a penzionům, ale také nemocnicím a podobným zařízením. Kromě samotného praní provádí rovněž žehlení, opravy prádla a veškeré příbuzné práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *