Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Nábytek z masivu nakoupíte na drevko.cz

Nábytek z masivu nakoupíte na drevko.cz

Zapomeňte na předsudky, že nábytek z masivu patří do dob generací v minulém století. Masivní nábytek má jednoznačně své výhody, zvláště odolnost a robustnost.

I v dnešní době může představovat moderní součást výbavy interiéru v podobě stolů či židlí a dalšího nábytku. Masivní nábytek naleznete na dřevko jako celodřevěný či v kombinaci například s kovem či sklem. Tak či onak jde o moderní kousky s odrazem poctivé práce.

Dřevo je přírodní, obnovitelné a nic nenahradí jeho unikátní vlastnosti. Proto se mnoho lidí vrací ke dřevu v mnoha podobách, nevyjímaje ani dřevěný nábytek z masivu. Součástí je také nábytek z masivu, který si nachází opět cestu do interiéru. Jeho předností před lehkými materiály je jistě odolnost a ekologičnost.

Za kusem masivu vidíme také poctivou práci. Na drevko.cz vám přinášíme rozmanitou nabídku nábytku z masivu v podobách například jídelních stolů z masivu v jídelně, konferenčních stolků z masivu či třeba masivních lavic ke stolům. Masiv je zkrátka vždy poctivý kus dřeva hodící se do obývacího pokoje, jídelny či kanceláře – a to nejen jako nábytek na chatu.

Stoprocentní nábytek z masivu i v kombinaci s kovem či sklem

Nábytek z masivu může být jak v provedení pouze ze 100% masivu, tak v kombinaci například s kovem nebo sklem. I tyto kombinace materiálů jsou zajímavé a moderní. To se můžete přesvědčit například u jídelních stolů z masivu nebo komodách z masivu.

Spojení kvalitního masivního dřeva s kovem nebo sklem je efektní a designově podtrhuje robustnost. Masivní nábytek je robustní a odolný, zároveň však i dnes moderní a stylový, stejně jako odlehčené či umělé materiály. Poctivost masivu však nic nenahradí.

Masivní dřevo s přirozenou texturou vzhledu a přirozenými nerovnostmi

Žádná imitace, jen opravdový kvalitní masiv. Jedinečnosti přispívá také přirozená dřevitá textura vzhledu a také přirozené drobné nerovnosti například u hran. To umocňuje kvalitní ruční práci, kterou nenahradíme žádným umělým materiálem, zkrátka dřevo je dřevo.

I v dnešní době se stává masivní nábytek opět oblíbený a žádaný díky dřevu coby jedinečnému materiálu se svým vzhledem (populární je rustikální styl). V nábytku z masivu se skrývá poctivá ruční práce, přirozenost a moderní design. Vyberte si z nabídky masivních lavic, konferenčních stolků z masivu nebo masivních jídelních stolů. Navíc, stylový konferenční stolek z masivu se hodí nejen do domácnosti, ale také do pracovny. Masiv je vždy originál a poctivost, už jen tím, že textura není nikdy úplně stejná. Masivní nábytek nepatří jen do historie, ale také do současnosti.

Inzerent: drevko.cz