Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Dřevěný nábytek je zárukou kvality i útulného bydlení

Dřevěný nábytek je zárukou kvality i útulného bydlení

Dřevo a nábytek z něj vyrobený je jednoznačně zárukou kvality. Ačkoliv se nejedná o nejlevnější záležitost, rozhodně patří mezi ty nejkvalitnější materiály, které bychom ve svém domově měli upřednostnit. Dřevo váš domov provoní a dodá mu tu pravou domácí atmosféru. Navíc dřevěné doplňky či nábytek zapadnou téměř do každého stylu a díky tomu nenaruší design místnosti, a naopak ji ještě více zútulní

V obývacím pokoji nesmí chybět konferenční stolek z masivu

Cena dřevěného masivního nábytku nebývá nízká. Nicméně doplnit obývací pokoj konferenčním stolem ze dřeva se rozhodně vyplatí. Výhodou je nejen luxusní vzhled, ale především kvalita a vysoká životnost nábytku. Na výběr jsou v současné době konferenční stolky z masivu v mnoha stylech – vintage, moderní, klasický či provensálský styl. Velkou výhodou je také jejich povrchová úprava, která chrání nábytek před napadením parazity i dalšími vlivy. Díky tomu i péče o takovýto stolek není nikterak náročná a stačí ho jen otřít vlhkým hadříkem, popř. vhodným přípravkem určeným pro dřevěný nábytek.

Komody stylově doplní každou místnost v domě

Komody byly velmi oblíbeným interiérovým doplňkem už za našich babiček a není tomu jinak ani v současné době. Dnes je ovšem seženete poměrně snadněji, v mnoha barevných provedení, a i za cenu, která vám nerozbije rozpočet ani neprovětrá peněženku. Klasiku představují komody v obývacím pokoji, dětském pokoji nebo v kuchyni.  Méně využívané jsou komody do předsíně, ačkoliv i zde mohou odvést kvalitní práci. Pokud máte tmavší malbu na zdech v předsíni, světlá komoda bude krásně se zdmi kontrastovat a zesvětlí tento malý a temný prostor. Vzhledem k pestrému výběru komod si můžete vybrat z mnoha materiálů i barev a doplnit tak stávající design předsíně bez větších úprav a zásahů do rodinného rozpočtu.