Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Chcete udržet ve vašem domě teplo a ušetřit za energie?

Chcete udržet ve vašem domě teplo a ušetřit za energie?

Vysoká cena energií je nevyčerpatelné téma, které řešíme již déle než rok. Za tuto dobu se mnoho českých rodin začalo zajímat o způsoby, jak ušetřit za podzimní/zimní vytápění i letní chlazení. Daných metod samozřejmě existuje celá řada, ale i přesto často přehlížíme to nejdůležitější – okna a dveře. Na co si musíte dávat pozor?

Utěsněte svou domácnost

Nejspíše vám je úplně jasné, že spousta tepla uniká hlavně kvůli nevhodným oknům. Právě ta zdobí vaše stěny a jsou zodpovědná za výměnu vzduchu (a to i v případě, kdy jsou zavřená). Staré a nekvalitní typy jsou naprostou katastrofou pro vaši peněženku. Přesně proto jsou ve velké oblibě hlavně dřevěná eurookna, jež poskytují izolační trojsklo.

Dřevěná okna tohoto typu vyrábí už od roku 1997 známá společnost Barvínek s internetovými stránkami www.barvinek.cz. Přírodní materiál hravě strčí nevzhledný plast do kapsy, přičemž samozřejmě poskytuje srovnatelné vlastnosti.

Nezapomínejte ani na dveře

Když už řešíte okna, určitě nesmíte zapomenout ani na dřevěné dveře. Důležité jsou jak ty exteriérové, tak i interiérové. V obou případech je řeč o klasickém masivu, který je známý svými výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. K tomu připočtěte PUR izolační desku a máte zaděláno na dlouhodobé úspory.

Daní odborníci mají ve svém katalogu celou řadu různých vzhledů i provedení, takže si na to své přijdou milovníci klasiky i moderního designu. Ve všech případech se budete moci spolehnout na bezpečnostní třídu 3, která spolehlivě odradí i zkušenější zloděje.

Řemeslníci z firmy Barvínek k vám přijedou, objednané kusy namontují a utěsní váš domov. Pokud to stihnete ještě před zimou, dočkáte se podstatných úspor za energie. Mrkněte se na stránky společnosti, zavolejte na uvedené číslo a domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.