Máte doma kutila? Pořiďte mu kvalitní vrtačku či brusku Makita

Vánoce se blíží mílovými kroky a jistě souhlasíte s tím, že dárky je lepší vybírat raději dříve než později. Kupovat prezenty pro muže je podle mnohých těžší než pro ženy. Pokud ale doma máte kutila, výběr je zcela jednoduchý – pořiďte mu něco, co mu v jeho koníčku pomůže.

S kvalitním nářadím rozhodně neuděláte krok vedle, jelikož je základem dobře odvedené práce. Vůbec nezáleží na tom, zda se váš muž, táta či dědeček danou činností živí, nebo ji vnímá pouze jako odreagování. Kvalitu si přece zaslouží tak jako tak.

Vsaďte na značku Makita

Pořád zde mluvíme o kvalitě, ale jak ji vlastně poznáte? Pokud jde o nářadí, mělo by pevně sedět v ruce, mít dlouhou životnost, disponovat pokročilými technologiemi a také být dostatečně výkonné. A právě všechny tyto aspekty najdete u nářadí značky Makita.

Značka Makita má více než stoletou tradici. Firma byla založena v Japonsku, dnes má však továrny i v Evropě a Americe. Aku nářadí Makita patří k oceňovaným výrobkům, a to především samotnými spotřebiteli. Česká společnost Schipro se může pyšnit nejnižšími cenami na trhu a skvělým zákaznickým servisem značky Makita.

Vyberte brusku nebo vrtačku

Velmi pěkným dárkem může být například vrtačka Makita, ať už aku, či elektrická. S levnějšími modely bez problémů sešroubujete nábytek, výkonnější přístroje zvládnou i mnohem náročnější úkony. Také úhlová i pásová bruska Makita potěší každého domácího kutila. Lze ji užít pro dělení materiálů, odstraňování barev a rzi či leštění povrchů.

V sortimentu značky Makita najdete také přímočarou pilu, kombinované kladivo, pilu ocasku a spoustu dalšího aku nářadí. Podívejte se k autorizovanému prodejci Schipro.