Jak zajistit delší životnost mobilního telefonu

Když už si jednou pořídíme mobilní telefon, očekáváme, že nám určitou dobu vydrží. Jistě nechceme, aby se na něm hned po pár dnech objevily škrábance nebo praskliny. Abychom tomu zabránili, je nutné o mobil správně pečovat. Mezi základní péči patří pořízení vhodného příslušenství.

Obaly na mobil

Ochranu celého přístroje zajistíte pořádným obalem.Ten může být z umělého materiálu, z kůže nebo z imitace koženého povrchu. Existují pouzdra na mobil v různých variantách pro různě velké telefony. V zásadě rozdělujeme pouzdra na vysouvací nebo výklopná, kdy se dá přední část lehce odklonit jednoduchým pohybem a dostanete se k ovládání telefonu bez nutnosti sundávat kryt.

Fólie na ochranu displeje

Ochranné fólie poskytují bezpečnostní prvek před poškrábáním displeje. Často se stává, že nosíme mobilní telefon v kapse například spolu s klíčem, který může vytvořit škrábance, které se nedají odstranit. U méně kvalitních displejů může problém znamenat i prach a jeho nevhodné otírání. Delší životnost přístroje se zachováním maximální kvality displeje dosáhnete právě používáním vhodné fólie.

Kryty zadní části

Velmi oblíbené jsou plastové kryty na zadní část telefonu. Vyrábí se v různých motivech a často slouží spíše jako módní doplněk, než skutečná ochrana zadní části mobilu. Mají však i svou ochranou funkci, kdy při pádu zabrání poškrábání rohu přístroje nebo výrazně ztlumí následky. Při pořízení více barevných variant je můžete libovolně střídat, protože výměna tohoto ochranného zadního obalu bývá velmi jednoduchá.

Snadný nákup přes internet

Nakupovat pouzdra na mobilní telefon už do obchodu chodí jen málokdo. Lepší je navštívit specializovaný internetový obchod na www.jhmobil.cz, kde na vás čeká více než 7 000 produktů a originální příslušenství k mobilům značek Apple, Blackberry, HTC, Huawei, LG, Nokia, Sony, SonyEricsson nebo Samsung.

Facebookové komentáře

Přidat komentář