Chytrý kávovar JURA E80 se hodí do domácnosti i kanceláře

Patříte k milovníkům dobré kávy a rádi si ji dopřáváte doma i v zaměstnání? Pak vás jistě zaujme novinka JURA E80, s níž přichází renomovaná švýcarská společnost JURA. Jedná se o kávovar, který osloví i ty nejnáročnější z vás.
Kávovary JURA jsou velmi populární hlavně ve Švýcarsku a Německu, nyní se ale dají zakoupit i u nás, a to díky autorizovanému dealerovi JURA.cz. Na trhu je k dostání několik modelů. Horkou novinkou je právě zmíněný E80.

Kávu připraví na jeden stisk tlačítka

Kouzlo tohoto kávovaru tkví především v tom, že má vysoce inteligentní systém ovládání. Stačí stisknout jedno tlačítko a za několik okamžiků máte připravený šálek lahodné kávy espresso, případně i další varianty kávových nápojů. Celkem jich přístroj umí udělat 12.

Pulsní propaření kávě dodá potřebné aroma

Samozřejmostí je barevný displej, který s vámi komunikuje v češtině, takže se nemusíte obávat náročné manipulace. Novinkou tohoto modelu je rovněž systém P.E.P. Zajišťuje pulsní propaření kávy. Tím je výsledný nápoj aromatičtější a s hustou pěnou tak, jak to má rád každý skutečný znalec kávy.

Vývojáři si dali záležet také na filtraci. Díky inovaci není zapotřebí přístroj odvápňovat, kávovar si navíc pomocí čipu hlídá i samotné opotřebení filtrační jednotky.

Výhodou je i možnost využít větších sklenic, došlo totiž k rozšíření prostoru pod výpustí. Zvětšil se rovněž objem nádobek na vodu a odpad, což vám ušetří námahu.

Oceníte atraktivní design

JURA dokáže připravit 2 kávy naráz, a to během několika málo vteřin. I díky tomu se hodí do domácnosti, bez problémů však dokáže obstát i v menších kancelářích. Jedná se o limitovanou edici v černé, vysoce lesklé barvě. Kávovar je tak i designovým prvkem, který obohatí interiér kuchyně.

Ve zmíněném českém eshopu přístroj zakoupíte s prodlouženou zárukou. Kávovary JURA jsou ale vysoce spolehlivé, což dokazují i nejrůznější německé a švýcarské testy. Novinka je navíc vítězem prestižní soutěže Red Dot Design Award 2016.