Jak na bleskový úklid domova

Jste stále něčím zaměstnaní a na vaši domácnost vám nezbývá tolik času, kolik byste si přáli? Rádi byste uvítali jakýkoliv tip na to, jak rychle, avšak efektivně vaši domácnost vyčistit? Tak to pro vás máme dobrou zprávu! Přečtěte si, jaké kroky stačí udělat, aby byla vaše domácnost čistá a voňavá během pár vteřin!

Asi největší plochou, která je třeba ve vaší domácnosti uklidit, je podlaha. Vysávání není příliš časově náročná činnost, tedy pokud máte doma kvalitní vysavač. Aby se vám pohodlně a hlavně rychle uklízelo, pořiďte si kvalitní vysavač s vysokým sacím výkonem, který vás zachrání v každé situaci. Jedním z takových je i sáčkový vysavač Orava VY-205 A, který je navíc opatřen ECO motorem. Výkon vysavače můžete sami regulovat, stejně jako délku kovové trubky, která je teleskopická. Díky chytrému indikátoru naplnění sáčku vám tento pomocník i sám řekne, kdy je třeba vyměnit sáček za nový.

Dalším skvělým tipem pro expresní úklid, jsou vlhčené ubrousky s vůní, které jsou napuštěné antibakteriálním přípravkem nebo přípravkem pečujícím o nábytek. Na každý povrch si tak do vaší domácnosti můžete pořídit vlhčené ubrousky, které vám ušetří mnoho času s chystáním horké vody do kbelíku a jeho následného úklidu. Se speciálními vlhčenými kapesníky můžete omýt WC i jakýkoliv nábytek, který se ihned bude lesknout čistotou.

Nesnášíte drobečky a trápí vás ve vaší kuchyni nebo obývacím pokoji neustálý „provozní nepořádek“ na podlaze či na televizním nebo konferenčním stolku? Pak se vám do vaší domácnosti bude hodit ruční vysavač Orava VY-110, který dokonale nahradí utěrku a mycí sprej. Díky vysavači je úklid téměř jakékoliv nečistoty velmi snadný a rychlý. Ruční vysavač má zabudovaný akumulátor, omyvatelný permanentní filtr, indikátor dobíjení a zvládne vysávat jak suché, tak i tekuté nečistoty. Stane se vaším nejoblíbenějším pomocníkem v domácnosti ihned, jakmile si ho přivezete domů.

Pokud ani vy nemáte dostatek času na úklid domácnosti, podívejte se na www.orava.cz, kde najdete spoustu dalším šikovných pomocníků do domácnosti pro snadný a rychlý úklid.