Bazar vysokozdvižných vozíků s odborným servisem

Vysokozdvižné vozíky jsou obecně drahým zbožím, zvláště pokud mají něco vydržet. Bojíte se investovat svoje peníze do použitých výrobků? Už nemusíte. Vybraní prodejci s použitou manipulační technikou vám nejen pomohou vyhledat zařízení podle vašich představ, ale také poskytnou náhradní díly a potřebný odborný servis k vámi zakoupeným výrobkům.

Prodej VZV a přídavných zařízení

Výhodou nákupu v bazaru obvykle je, že zde naleznete i starší modely, které nikde jinde neseženete, včetně náhradních dílů a přídavných zařízení. Všechno je navíc volně dostupné na skladě, tedy rychle k sehnání, v showroomech si můžete stroj také vyzkoušet. Výkupní oddělení bazaru vám může pomoci najít i stroj, který na skladě firma momentálně nemá. Při výběru bazarového zboží dbejte na firmou garantované služby, rychlost dodání, kvalitu servisu, profesionalitu a zkušenosti. Jen tam, kde vám dobře poradí a pomohou najít ideální vozík patřičných parametrů v kombinaci s dobrou cenou, se vyplatí nakupovat. Prodej vzv je možný i na splátky.

Bazar VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Bazar vysokozdvižných vozíků a jeho dva prodejní sklady naleznete v Praze a Červené Vodě.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. nabízí mimo jiné prodej vysokozdvižných vozíků za bazarové ceny, řadí se k špičkovým prodejcům s manipulační technikou u nás i v zahraničí. Všechny nabízené vozíky jsou repasované. Společnost prodává a dopravuje vozíky po celé Evropě i dále do světa. Nakoupíte u nich vozíky světoznámých značek Linde, Jungheinrich, BT, Toyota, Still, Nissan a dalších. Můžete vybírat z klasických variant vozíků na LPG, elektrický, dieselový pohon, k dispozici jsou i terénní verze s pohonem všech kol. Výšku zdvihu, nosnost vozíku, informace o pohonu a zvedacím zařízení, aktuální technický stav naleznete v specifikaci u jednotlivých strojů.

K zakoupeným výrobkům poskytují VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. servis, náhradní díly, návody k obsluze. Výhodou nákupu v bazaru je také možnost získat vysokozdvižný vozík na leasing nebo úvěr. Servis vzv poskytuje společnost buď přímo u zákazníka nebo převáží vozík do jedné z dílen v Červené Vodě nebo v Praze, spolehlivě a efektivně. V aktuální nabídce má 772 kusů manipulační techniky!