Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Zpětný leasing nemovitosti zachraňuje lidi v exekuci

Zpětný leasing nemovitosti zachraňuje lidi v exekuci

Exekuce je už posledním stupněm finanční propasti. Lidé, jimž přijde domů exekutor, si připadají bezmocní a obvykle jsou přesvědčeni, že teď už mají celý život zkažený a nejde s tím nic dělat. To je ovšem omyl. Ještě v tuto chvíli se všechno dá zachránit, je ovšem třeba jednat doopravdy rychle.

Exekuce nikdy nepřijde sama od sebe. Předchází jí dluhy, dlouhodobé nesplácení úvěrů, neplacení výživného na děti apod. Podnět k exekuci dává věřitel, tedy společnost, jíž peníze dlužíte. Než to udělá, určitě vás mnohokrát upozorní, že jí dlužíte peníze. To je nejlepší chvíle, kdy můžete situaci začít řešit. Nejdříve jednejte přímo s věřitelem, zda by se s ním nedal domluvit rozumný odklad splátek. Pokud ne, obraťte se na odborníky. Rozhodně si sami neberte další úvěr na splacení toho prvního, protože tudy vede cesta do pekel. Když v tuto chvíli nic nepodniknete a situace dojde až k exekuci, musíte jednat opravdu rychle. Šance na záchranu ovšem existuje!

Své dluhy postupně splatíte a zůstane vám domov

Světýlkem naděje je zpětný leasing nemovitosti. Jde v podstatě o to, že váš dům odkoupí jiná společnost, které vy měsíčně platíte nájemné. Ve smlouvě je zaneseno předkupní právo, takže firma váš dům nemůže prodat žádné třetí osobě. V domě můžete bydlet třeba rok a platit nájem, aniž byste se museli bát, že o něj přijdete. Jakmile budete mít opět dostatek finančních prostředků, dům si za stejných podmínek, odkoupíte zpět.

Ozvěte se raději hned teď

I když už je na vás uvalena exekuce, je důležité nenechat věc dojít až k dražbě. V dražbě by byl váš domov prodán za nižší částku (nemovitosti jsou nabízeny za tři čtvrtiny hodnoty, a pokud se neprodají, tak i za méně). Tato částka by možná ani nepokryla všechny vaše dluhy, a navíc byste přišli o domov, který jste dlouhá léta budovali a kde jste možná vyrůstali.

Obraťte se hned na Záchrannou síť. Nabízí zpětný leasing na nemovitost, váš dům odkoupí, nechají vás v něm bydlet a zachrání vám tím střechu nad hlavou. Podívejte se hned teď na Zachrannasit.cz a kontaktujte je ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *