Jak zařídit příjemný a praktický studentský pokoj?

Předškoláci, žáci základní školy a teenageři mají rozdílné nároky na vybavení pokoje. Malé děti potřebují bezpečné místo na hraní, dívky i chlapci školou povinní musí mít prostor rozdělen na učební a hrací plochu. Studenti se neobejdou bez praktického a přitom moderního nábytku, který by jim pomáhal při učení a zároveň se líbil občasným kamarádským návštěvám.

Na co nezapomenout?

Nutno říci, že je dětský pokoj soubor studijní a relaxační části, ale rovněž slouží jako ložnice a úložné prostory. Hned na začátku je důležité podchytit rozumné rozdělení plochy. Vše musí mít svůj řád. O uložení oblečení a drobností se postarají šatní skříně ideálně s posuvnými dveřmi, užitečné poličky, komoda. V tomto ohledu je klíčový kvalitní a stabilní nábytek, který by se měl samozřejmě lehce udržovat v čistotě.

Stůl je základ všeho

Pokud dítěti pořídíte kvalitní a dostatečně prostorný pracovní stůl, jste na správné cestě. Věřte, že čím bude větší, splní více funkcí. Minimální rozsah stolu by měl být 80×120 cm. Tento údaj je orientační, protože nelze na takovýto stůl umístit počítač, tiskárnu a další učební pomůcky. Nedílnou součástí stolu jsou ergonomicky tvarované kancelářské židle či křeslo. Rodiče by měli dbát na správné sezení u PC, jen tak se nemusí bát možných zdravotních obtíží. Občas bývá studium složité a často si říkáte, jak přežít práci s počítačem? Držte se zásad, které doporučují odborníci, a máte vyhráno.

Kde nakoupit kvalitní nábytek?

Rádi byste svým dětem pořídili pěkný nábytek? Mrkněte se do internetového obchodu ATAN nábytek a nechte se inspirovat moderním vybavením. V každém případě vás zaujmou dětské stoly, kancelářské židle a křesla, pohovky, postele, komody anebo celé sestavy. Dopřejte svým nejmilovanějším pohodlí, které jim zaručí spokojený odpočinek, zábavu i plnění povinností.

Facebookové komentáře

Přidat komentář