Vzdušín.cz – zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu

Internetový e-shop Vzdušín.cz se zabývá prodejem veškerých doplňků pro čištění nebo zvlhčení a odvlhčení vzduchu. Zakoupíte zde tedy čističky vzduchu, mobilní a nástěnné klimatizace, topidla a přímotopy, ventilátory vzduchu, generátory ozónu, inhalátory, aromaterapie, filtrace vody nebo plnospektrální osvětlení a vlhkoměry a teploměry. Záměrně byly při jmenování položek, které lze zakoupit zvlhčovače a odvlhčovač vzduchu, jelikož k těm více podrobně.

V e-shopu Vzdušín zakoupíte zvlhčovače, které pomáhají, jak je obecně známo, předcházet vysoušení sliznice dýchacích cest. Než začne topná sezóna a vlhkost vzduchu ve vnitřních prostorech klesne pod 50%, měla by se každá domácnost vybavit zvlhčovačem vzduchu. Zvlhčovače vzduchu dokáží automaticky regulovat vlhkost a tím tak udržují správnou hodnotu.

Zatímco odvlhčovače vzduchu se používají tam, kde hrozí zvýšená vlhkost ve zdivu nebo materiálu. Pomocí odvlhčovače vzduchu tak lze pojímat vlhkost obsaženou v nich nebo jiných materiálech a tím tak zlikvidovat okolní vlhkost. Pro různé objekty se používají různé odvlhčovače, které se dělí dle konstrukce na domácí a profesionální nebo bazénové. Dále podle použité technologie na adsorpční nebo kompresorové. Pro domácí využití se používají koupelnové odvlhčovače, které jsou určeny k pevnému umístění na zeď. Vhodné jsou i do wellness center a vířivek. Existují v kovovém i plastovém provedení. Samozřejmě kovové provedení nabízí odolnější a kvalitnější zpracování, vhodnější pro frekventovanější provoz.

V obchodu na zakoupené zboží při objednávce nad 3000 Kč neplatíte dopravu po České republice, pokud nevyužijete dlouhodobě některý z přístrojů, lze si jej jen zapůjčit v půjčovně a pokud si nevíte rady jaký, odborníci firmy Vám rádi poradí na 40 hodin týdně od pondělí do pátku.