Vyzrajte nad chladným počasím šálkem horkého čaje

Jaro je již v plném proudu a sluneční paprsky za okny lákají k venkovnímu posezení s přáteli či rodinou. Slunné počasí navozuje pomyslný dojem letních horkých dní, buďte však obezřetní – většinu dní totiž teplý svetr společně s dekou na zahřátí ještě stále nestačí. Zkuste nad chladným počasím vyzrát a prohřejte váš organismus zevnitř. Dopřejte si šálek lahodného čaje. Právě tento nápoj, bez kterého si řada z nás vůbec nedokáže představit svůj den, skvěle prohřeje vaše zkřehlé tělo, výborně chutná a má celou řadu prospěšných účinků. Mimo jiné působí také velice pozitivně na vaši náladu.

Spousta chutí, vůní, barev

Z širokého sortimentu si může každý vybrat přesně dle svého gusta, k sehnání jsou totiž čaje v nejrůznějších variacích. Největší oblibě se těší čaje v sáčku. Jejich příprava je opravdu rychlá a jednoduchá, nepotřebujete k ní totiž žádné speciální vybavení. Čajový sáček stačí zalít horkou vodou, nechat vylouhovat a je hotovo! Opravdoví fajnšmekři však upřednostňují čaj sypaný. Spousta lidí stále považuje sáčkové čaje za méně kvalitní než ty sypané, dnes už to ovšem neplatí. To ostatně potvrzuje i značka Ahmad Tea, jejíž čaje – pro svou prvotřídní chuť i aroma se řadí k těm nejlepším na světě. Ochutnat můžete klasické černé čaje, jemné zelené, bezkofeinové ovocné a bylinné nebo třeba nevšední speciality.

Čaj i pro vytříbené jazýčky

Vysoká je rovněž kvalita čajů značky EnglishTeaShop, která nabízí čaje ze samotného srdce Srí Lanky. Vedle tradičních druhů čaje se také nebojí experimentovat s různými příchutěmi a výsledek oceňují i zkušení konzumenti. Tyto čaje si vaše srdce získají také zajímavým designovým balením, díky čemuž se skvěle hodí i jako dárek pro nejrůznější příležitosti. Žádnému milovníkovi tohoto zdravého nápoje není třeba jistě představovat Twinings čaj, který pochází z těch nejlepších světových plantáží. Sklízen je tradičním způsobem, a to už více jak dvě stě let. O jeho výjimečnosti ostatně svědčí i to, že si ho oblíbila samotná královna Victoria, díky které se tato značka stala dvorním dodavatelem čajů pro Její výsost. Tak, dopřejte si i vy luxusní čaj – a nejen o páté!