Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Vytvořte si pro sebe a přátele týmové mikiny s potiskem. Jak na to?

Vytvořte si pro sebe a přátele týmové mikiny s potiskem. Jak na to?

mikiny s potiskem

Chystáte se v brzké době vyrazit s rodinou a přáteli na vodu, případně vás třeba čeká teambuildingová akce v rámci pracovního kolektivu? Pak možná budete pro tyto a mnohé další speciální příležitosti chtít také nějaké netradiční oblečení, které vás odliší od ostatních. Vězte, že je můžete mít rychle a bez problémů. Stačí si zvolit vlastní motiv a specializovaná firma vám nechá vyrobit mikiny s potiskem na zakázku.

Může se jednat o vtipné motivy, které jsou ostatně zdaleka nejpopulárnější, ale klidně také různé obrázky, nápisy apod. Záleží jen na vaší fantazii a na tom, kde hodláte originální mikiny s potiskem využít.

Postup objednávky

Vlastní potisk na mikinu zhotovíte kupříkladu přes webové stránky t-shock.eu. Vše probíhá velmi jednoduše. Na daném webu si otevřete tvořič potisků, kde si zvolíte barvu mikiny a hlavně nahrajete vlastní motiv potisku. Přidat můžete fotografie, texty, případně je možné si konkrétní vtipné motivy zvolit z tamní galerie. Následně dle své potřeby upravíte rozměry, s tím si lze dost vyhrát. Nakonec už jen vyberete počet kusů a mikiny s potiskem objednáte tak, jak jste zvyklí z klasických internetových obchodů. Doručení proběhne během několika dní, takže na dodávku originálních mikin nemusíte čekat zbytečně dlouhou dobu.

Kde všude se dají vtipné mikiny s potiskem nosit?

Týmové mikiny s potiskem nacházejí stále rozmanitější uplatnění. Kromě zmíněných teambuildingových a sportovních akcí se mohou hodit například i na svatbu, pakliže ji hodláte pojmout trochu netradičně a vesele. V neposlední řadě je takovéto oblečení ideální na koncerty, zájmové kroužky atd. Zmíněný e-shop disponuje všemi běžnými velikostmi, tudíž si lze objednat mikiny s potiskem nejen pro muže a ženy, ale také pro děti. Oblečení se dělá z vysoce kvalitních materiálů, takže vám vydrží dlouhou dobu.