Vybíráte školní batoh? Zvolte lehký s anatomickými zády

Pokud máte doma prvňáčka, staršího školáka, nebo třeba gymnazistu, a budete ho potřebovat vybavit kvalitním školním batohem či aktovkou, mohla by vás zaujmout nabídka tradičního českého výrobce Stil. Firma působí na trhu už 26 let a nabízí kvalitní školní batohy a školní aktovky s originálním designem a především nízkou váhou pro všechny věkové kategorie. Produkty firmy Stil najdete téměř v každém papírnictví.

Díky Air flow se školák nebude potit

Jestli vybíráte školní aktovku pro prvňáčka, zvolte rozhodně s anatomickými zády. Školní aktovky firmy Stil mají speciální zádový panel, který se skvěle přizpůsobí páteři dítěte. Jsou velmi dobře anatomicky tvarované a svým vyztužením pevně doléhají na záda školáka. Správný výběr školního batohu či školní aktovky zajistí, že váš školák poroste zdravě a správně. Stil vybavuje školní i studentské batohy nejen anatomickými zády, ale i systémem Air flow, což je prodyšné polstrování zad školních aktovek a batohů, které umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Dítě či student se tak bude cítit příjemně i při vyšších teplotách a díky systému Air flow se mu záda nebudou potit.

Zásadním kritériem je váha

Školní aktovky a batohy Stil nebudou děti zatěžovat zbytečnou váhou. Batohy pro prvňáčky váží 0,99 kg, školní batohy pro větší školáky a studentské batohy dokonce jen 0,8 kg. Vybavení do školy může dohromady vážit i přes pět kilo, proto je dobré samotný batoh co nejvíce odlehčit. Zejména v zimě je cestou do školy ještě pořádná tma, na školních aktovkách Stil jsou reflexní prvky umístěny na všech stranách a zaručí výbornou viditelnost a bezpečnost dítěte. Vidět bude až na 200 metrů. Rodiče zapomnětlivého školáka uvítají vychytávku Fidlock, což je automatické zapínání na magnet. Školní aktovka se při přiložení víka sama zapne, takže se nemusíte bát, že váš školák přijde domů s otevřenou taškou a půlku věcí cestou vytrousí. Už nemusíte shánět box na svačinu, aby pasoval do batohu. V aktovce Stil už lunchbox najdete, navíc zdarma jako dárek.

Důležitý je i design

Školní batoh musí být nejen praktický, ale měl by mít také atraktivní design. Když se dítěti aktovka nelíbí, jsou veškeré vychytávky k ničemu. Stil nabízí aktovky a batohy v mnoha provedeních a barvách, speciálně pro kluky, pro holky, pro prvňáčky či školní batohy pro 2. stupeň. Zvolit si můžete i z nabídky několika výhodných setů, které se skládají z batohu, penálu, boxu, zástěrky, peněženky a školních potřeb vždy ve shodném designu.