Vybíráme set-top-box

Díky různému vybavení můžeme dnes sledovat televizi opravdu pohodlně se zajištěním nejlepšího příjmu TV signálu. Že vám ještě chybí nějaké zařízení pro váš maximální komfort? Sháníte zrovna set-top-box? Pojďme si přiblížit alespoň základní informace o jeho výběru.

Výběr set-top-boxu

Set-top-box představuje zařízení, které slouží k převodu digitálního televizního signálu. Obvykle ho zapojujeme mezi televizi a anténu. Rozlišujeme různé typy, a proto si nejdříve ujasněte, co potřebujete. „Digitální krabičky“ umí různé věci, a to určuje i jejich cenu.
Nejdůležitější je, aby vám šel vůbec připojit. Záleží na tom, jaký vlastníte televizor. Zjistěte si také, jestli máte konektor SCART. U starších přístrojů není. Je-li to váš případ, zaměřte se na set-top-boxy s modulátorem.
Vybírejte i podle toho, kolik potřebujete výstupů. Chcete mít možnost sledovat nějaký pořad a jiný nahrávat? Pak si pořiďte dvoutunelový set-top-box. Bez něj tuto možnost nezískáte. A pokud vaše zařízení bude mít navíc zabudovaný pevný disk, užijete si sledování vašich oblíbených programů a filmů o to více. Oblíbená je rovněž funkce sledování pořadu s určitým zpožděním (Time Shift).
Rádi byste si zařídili pozemní i satelitní příjem? Hledejte mezi kombinovanými set-top-boxy.

Nákup vybavení pro kvalitní příjem TV signálu

A kde nakupovat set-top-box a další digitální techniku? Obraťte se na Kenex, komplexního dodavatele služeb digitální satelitní techniky a služeb pro koncové zákazníky. Dále nabízí TV anténysatelitní přijímače, satelitní karty, dálkové ovladače kamerové systémy a mnoho dalšího.
Uvedená společnost je na trhu už od roku 2005 a svou nabídku neustále rozšiřuje a zkvalitňuje. Nákupem získáte oficiální záruku od výrobce, ale také od dodavatele na montážní práce.
A co vy? Užíváte si nerušené sledování televize, nebo vám k tomu ještě něco chybí?

Facebookové komentáře

Přidat komentář