Užijte si ten nejlepší relax v hotelu Equitana

Máte pocit, že potřebujete vypnout od každodenního shonu? Valí se na vás povinnosti a vy se cítíte v permanentním napětí? Nebo chcete překvapit svoji milou polovičku a připravit pro ni romantický víkend? Pak určitě navštivte wellness hotel Equitana, který poskytuje hotelové služby a wellness programy na špičkové úrovni.

Rozmanité wellness zázemí

V hotelu Equitana opravdu nebudete vědět, kam dřív. Jeho wellness procedury jsou vyladěné do posledního detailu. Kromě bazénu a sauny zde naleznete parní lázeň, infra kabinu, Jakuzzi vanu, solární louku a Kneippův chodník. Vybírat můžete z široké škály masáží. Nezapomeňte využít služby kosmetičky zahrnující i manikúru a pedikúru.

Wellness balíčky na míru

Hotel Equitana nabízí své služby nejen ubytovaným hostům, ale i ostatním návštěvníkům, kteří se objednají na konkrétní proceduru. Balíčky jsou zde připraveny jak pro jednotlivce, tak pro dvojice či celou skupinu. Naprosto unikátní je kombinace wellness odpočinku s aktivní relaxací. V tomto hotelu je to jízda na koni pro začátečníky i pokročilé.

Jak probíhá klasický wellness víkend?

Wellness pobyty můžete absolvovat jak v týdnu, tak o víkendu. Standardní balíček zahrnuje ubytování, polopenzi, masáž zad a šíje, volné užívání wellness centra.

Senioři se mohou navíc těšit na pokoje v přízemí a zapůjčení holí pro Nordic walking. Pro zamilované páry bude připravena romantická večeře, lekce jízdy na koni, masáž pro dámu a zapůjčení buginy pro pána.

Hotel Equitana je uzpůsoben i pro rodiny s dětmi. Ty nejmenší si pohrají v bohatě vybavené dětské herně, kde není o atrakce nouze. Nechybí zde stolní hry, omalovánky a hrací karty. Rodiče se mohou pobavit na bowlingu, šipkách nebo při billiardu.