Ušetřete se slevovými kupóny

Je naprosto běžné, že na každém kroku vidíme hesla sleva, nakupte levněji nebo akce. Na jednu stranu jsme jimi přesyceni, ale když nakupujeme, tak jsme rádi, že jsme ušetřili a nákup nás pak více potěšil. Sledujeme tedy letákové nabídky a období výprodejů, v peněžence nosíme kupu členských kartiček různých obchodních řetězců a poctivě je předkládáme u pokladny. Na internetu využíváme srovnávacích portálů cen, tak proč nezkusit i další způsob.

 

Mnoho z nás jistě využívá nakupování přes e-shopy různých obchodů, tak proč si ještě do on-line objednávky nezadat krátké heslo opsané ze slevového kuponu a neušetřit tak další peníze?

 

Jak na to?

Stačí se podívat na aktuální nabídku slevových kupónů na webu Megakupon.cz a prohlédnout si seznam obchodů, kde můžete slevu uplatnit. Naleznete zde více než stovku obchodníků, u kterých můžete uplatňovat slevy. Chcete si dát jídlo, koupit nějaký nábytek, oblečení nebo obuv zaručeně si vyberete. Mezi obchodníky, kteří zde mají zveřejněné kupóny najdete například Sconto nábytek, Deichmann, Dáme jídlo.cz, Butlers, eProton a mnoho dalších.

 

Mezi velice oblíbené užití kupónu patří nákupy elektrospotřebičů a  k tomu můžete použít slevový kupón Euronics. Vámi hledaný výrobek nemají v sortimentu? Pak můžete zkusit třeba kasa.cz nebo můžete uplatnit slevový kupón Mall.cz při nákupu v jejich e-shopu. Oblíbené jsou i slevové kupóny fashion4vip.net, kde můžete nakoupit luxusní oblečení od prémiových značek.

 

Jestliže tedy najdete v seznamu obchodníka, u kterého chcete daný výrobek koupit. Kliknete si na jeho jméno a následně se Vám zobrazí dostupné slevové kupóny. Zde si jednoduše vyberete ze seznamu, která sleva je pro Vás ta pravá a následně kliknete na větu kopírovat kód. Tento kód pak při placení u internetového obchodníka uplatníme tak, že dané slevové heslo vložíme do kolonky slevové kupóny. Je to jednoduché a můžeme tak ročně ušetřit i několik tisíc korun.