Toužíte po uhrančivém pohledu a la Brigitte Bardot? Tak si jej dopřejte!

Dlouhé řasy vždy byly, jsou a budou sexy. Stále totiž existují muži, kteří si na ženě v první řadě všímají očí. A jsou-li orámované dlouhými řasami, je úspěch téměř zaručen!

Prodlužování řas se řadí mezi oblíbené kosmetické procedury. Na uhrančivém ženském pohledu zkrátka něco je, jak jistě potvrdí nejeden muž. Řasy si můžete prodloužit hned několika způsoby. A dokonce si máte možnost zvolit i dobu trvání vašeho uhrančivého pohledu. Své okolí jím můžete okouzlovat jeden den, týden, ale třeba i celý rok.

Řasy nalepovací? Na jeden večer, proč ne?

Rády byste dlouhé řasy na jeden večer? Pak vám skvěle poslouží klasické řasy nalepovací, které jsou spolu se speciálními lepidly k sehnání v téměř každé drogerii. Ty si poměrně snadno nalepíte a před spaním zase odlepíte. Aby řasy vypadaly přirozeně, musíte je nalepit přesně, a to ke kořínkům řas přirozených. Jejich barvu s barvou řas umělých sjednotíte řasenkou.

Řasa na řasu

Pokud si chcete řasy prodloužit na delší dobu, zvolte k prodloužení řas některou z metod permanentních. Nejrozšířenější je klasická metoda řasa na řasu, v jejíž rámci se na řasy přirozené speciálním průsvitným a hypoalergenním lepidlem postupně nalepují řasy syntetické (syntetické hedvábí) či norkový vlas. Na výběr máte řasy různé hustoty, délky a dokonce i barvy.

Skutečně exkluzivní řasy? Kašmírové!

Pokud ovšem toužíte po skutečně exkluzivních řasách, nechejte si v olomouckém studiu Body Factory nalepit řasy kašmírové. Ty vynikají hebkostí, vysokým leskem, dlouhou životností a především nízkou vahou, díky které nedochází k zatížení řas přirozených. Na očních víčkách je zkrátka vůbec neucítíte.

Pečujte o své řasy

Růst svých řas také můžete podpořit speciálními růstovými séry na řasy s biomimetickými peptidy s účinky růstových faktorů. Výsledek se sice objeví minimálně po měsíční kúře, ale pokud vytrváte, dočkáte se až o polovinu delších a hustších řas. Svých vlastních!