Toužíte po hollywodském úsměvu? Tak si ho dopřejte!

Úsměv o člověku mnohé prozradí. A také má hlavní podíl na takzvaném prvním dojmu, na základě kterého si mapujeme člověka. Současná moderní stomatologie nám v tomto směru naštěstí může být hodně nápomocna. Sen o krásném úsměvu i perfektní dikci vám splní například moderní zubní implantáty. 

Mít dobrého zubaře je dnes výhrou. A to nejenom z toho důvodu, že po celé republice jich je nedostatek. Zubař je totiž něco jako gynekolog. Odhalujete mu část svého soukromí, která je zrakům veřejnosti většinou skryta. Dobrý stomatolog vám ale také splní i ta nejtajnější přání. Tedy alespoň ta, která se váží k vašemu chrupu. A kde ho najdete? Třeba pod odkazem zubař Ostrava.

Krásný úsměv, svěží dech a perfektní dikce

Současná stomatologie, implantologie a ortodoncie je dnes na velmi vysoké úrovni. Vyšperkovat k dokonalosti dnes můžeme barvu zubů i jejich postavení. Dentální hygienista vám zuby dokonale vyčistí a vybělí, ortodoncista vyrovná a stomatolog uzdraví či přímo nahradí. Krásný úsměv, svěží dech a perfektní dikce jsou tak přímo zaručeny.

Ústní hygiena je základem

Základem je samozřejmě správná a především pravidelná ústní hygiena. Tu žádný zubař ani s tou nejprofesionálnější péčí nenahradí. Jiné věci ale nahradit už může. Jako například chybějící zub či zubů několik. Ty nahradí buď korunkou, můstkem, nebo jiným druhem zubní protézy.

Korunka, můstek, nebo implantát?

Jaký je mezi nimi rozdíl? Poměrně zásadní. Zatímco korunka se nanáší na obroušený pahýl zubu a pro můstek zase musíte obětovat minimálně dva okolní zuby, k nimž bude „přichycen“, implantát nahrazuje zub i s kořenem. Tento titanový šroub je totiž upevněný přímo v dásni, ve které slouží jako „základna“ pro chrup nový. Implantátem tak můžete zub jeden, ale i všechny.

Krátký a bezbolestný zákrok

Samotný zákrok je krátký a bezbolestný. A díky velmi dobré snášenlivosti titanu lidským organismem i s minimem vedlejších účinků. Za krátkou dobu sroste s čelistí a je možné s ním dál pracovat. Více informací o zákroku a především místě, kde jej můžete bezpečně absolvovat najdete pod odkazem implantolog Ostrava. Tak neváhejte a přestaňte o krásných zubech jen snít.

Facebookové komentáře

Přidat komentář