Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Podnikatelská půjčka je spojená pouze s minimem formalit

Podnikatelská půjčka je spojená pouze s minimem formalit

Dnes už není důvod, abyste spěchali do banky. Půjčku, která je určená všem OSVČ, totiž lze sjednat velmi jednoduše online. Nebankovní varianta je rychlejší a pojí se jen s krátkou smlouvou, velmi přívětivá je tedy i administrativní stránka celé věci. Malý úvěr se hodí podnikatelům na startu kariéry a také těm, kteří čelí různým nepředvídatelným výdajovým položkám. Nikdo nemá v oblibě papírování, ale s tímto úvěrem je spojeno jen minimum podmínek, které je nutné splnit. A právě to znamená časovou úsporu. Stačí pouze několik málo minut a dohoda je na světě. Jak snadné, že?

Začíná se na pěti tisícovkách

Jak velkou sumu si vlastně můžete půjčit? Konkrétní varianta je na vás, poskytovatel úvěru nastavuje pouze dva základní mantinely, do nichž se musíte se svými požadavky vejít. Podnikatelská půjčka znamená snadno dostupnou pomocnou ruku, o kterou lze požádat 24/7. Ano, přesně tak, kontaktní formulář se žádostí je totiž připravený nonstop a pro každého zájemce, jenž splní všechny základní náležitosti. A otázky na účel využití? Ne, ty rozhodně nečekejte, protože tohle není účelová půjčka. Jinými slovy, nic není nutné vysvětlovat a zdůvodňovat. Jaká je tedy konkrétní řeč čísel?

  • 5 tisíc korun je minimální částka. Použijete ji třeba na nákup nového mobilního telefonu?
  • 30 tisíc korun je maximální suma, o které lze jednat. Využít ji smíte naprosto na cokoliv.
  • Splátky? Ano, vyberte si termín v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů, je to pouze na vás!

Nejen na nečekané výdaje

Pomocná ruka, která čeká v záloze, až se jí ozvete. Přesně tak lze vnímat podobný produkt, jenž vám bude kdykoliv nablízku. Půjčka na podnikání znamená rychlou odpověď na nečekané výdaje nebo jiné položky, které musíte mít vyřešené co možná nejdříve. Nemusíte si sjednávat osobní schůzku, což znamená velkou časovou úsporu.