Tipy na originální dárky

Blíží se narozeniny členů vaší rodiny nebo vašich přátel? Zazářete letos opravdu originálním dárkem, na který oslavenec nezapomene! Pokud nemáte žádný dobrý tip na přání od oslavence, přečtěte si dnešní článek o vtipných a hlavně jedinečných dárcích pro vaše blízké!

Dárky pro muže

Vybírat dárky pro muže se někdy zdá mnohem těžší, než tomu ve skutečnosti je. Muži mají mlsné jazýčky. Můžete jim připravit skvělou večeři v podobě výborného hovězího steaku nebo jeho oblíbeného pokrmu a následně samozřejmě dezertu. Vymyslet však můžete i zcela nové jídlo, které váš přítel chtěl již dlouho ochutnat. Pokud má váš kamarád, bratr nebo zkrátka mužský oslavenec rád čokoládu, můžete mu jako dárek koupit například nářadí vyrobené z čokolády. Jako velmi originální dárky mohou být i hodinky s vodotryskem, kterými si již od malička dělají muži legraci z těch, kteří nevědí, co jim koupit, nebo pivní helma, která mužům dopřává komfort při pití svého oblíbeného piva.

Dárky pro ženy

Každou ženu jistě k narozeninám potěší šperk a květina. Pokud jste se ale rozhodli, že jsou tyto dárky příliš fádní a prvoplánové, potěšte vaši oslavenkyni skvělým a originálním dárkem. Mezi netradiční dárky pro ženy řadíme romantický lampion štěstí, který spolu můžete vypustit, organizér na šperky nebo mluvící dálkový ovladač na muže, který ji určitě rozesměje. Velmi originálním dárkem je i nářadí pro ženy, které je v růžové barvě.

Vtipné dárky

Nejlepší dárky k narozeninám jsou ty vtipné. Hledáte takový dárek pro přítele? Vyberte například vtipné proužkované plavky, které si může vzít v létě k bazénu a udělat tak show pro všechny kamarády, dobrým tipem je i toaletní papír s vtipy, který muže zabaví při jejich WC rituálu. Pokud pro muže hledáte jen malý dárek jako drobnost, můžete mu pořídit povolenku k páchání přestupků nebo vybrat nějaké vtipné přání k narozeninám, které vyšperkujete jeho fotkami. Mají i oslavenci ženského pokolení rády vtipné dárky? Pak se jim budou líbit tanga celá ze sladkých bonbonků, vtipné zástěry na vaření nebo dárková sada růžové placatky a kovových panáků.

Facebookové komentáře

Přidat komentář