Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Thajské masáže vám dost prospějí

Thajské masáže vám dost prospějí

Fotografie: Thajské masáže

Vzhledem k tomu, kolik lidí má dnes sedavé zaměstnání, není vůbec divu, že valná část lidstva trpí bolestmi zad. Ty jsou ve většině případů zaviněné všelijakými svalovými dysbalancemi, které mají negativní vliv na naše držení těla. Toho se dá zbavit kupříkladu vhodnými cviky a také thajskými masážemi.

Rostoucí obliba

Ještě tak dvě dekády zpátky byly thajské masáže mnoha Čechy brány jako jistý druh erotických služeb, nicméně v současnosti už valná část našinců moc dobře ví, že se jedná o efektivní metodu uvolňování svalových snopců. Jakby také ne, original Thai Massage navštěvuje v dnešní době velké množství našinců.

Oproti klasickým masážím se v tomto případě nepoužívají tak tvrdé metody, díky čemuž celá procedura není takřka vůbec bolestivá. Je sice pravda, že zvláště zatuhlé svalstvo může během uvolňování trochu zabolet, ale vydržet se to rozhodně dá.

Masíruje se i hlava

Thajské masáže nemají za úkol pouze rozpohybovat dolní končetiny, případně dát dohromady záda, ale v případě potřeby se mohou zaměřit třeba i na hlavu. I ta totiž obsahuje celou řadu drobných svalů a šlach, jež mohou být namoženy, což může způsobovat třeba bolesti hlavy, případně únavu. Rozhodně se tak doporučuje nenechat si dát do pořádku pouze standardně masírované partie, ale zaměřit se i na obličejové svaly a obecně na hlavu.

Protahování

Tradiční masáže stojí a padají hlavně na prokrvování vybraných svalových struktur. V tomto ohledu není thajská odnož jiná, nicméně ta pracuje s tělem přeci jen jinak. Nezaměřuje se pouze na masáže, ovšem také na strečink. Díky tomu se svalstvo uvolní ještě více, i když celý proces může trvat trochu déle, než je standard. Více úkonů vše prodlouží.

Pro plnou spokojenost klienta je vhodné vybrat si ty správné thajské masáže Praha, jelikož ne všechny mohou nabídnout dostatečně kvalitní služby. Například na masážní salón Lanna K je však spolehnutí.