Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Stolní fotbal pro děti – ideální dárek pro celou rodinu

Stolní fotbal pro děti – ideální dárek pro celou rodinu

Jak vznikla tato úžasná hra? Dodnes se mnohé země přou o prvenství. Pravdou je, že nápad jak udělat stolní fotbal pro děti se honil v hlavách mnoha mužů. Příkladně v době občanské války ve Španělsku při bombardování, ležel Junkers z Legie Condor v nemocnici a smutně koukal na nemohoucí děti, které si toužily spolu hrát, ale neměly co. Zapřemýšlel, nakreslil plánek a jeho přítel tesař vytvořil první fotbálek.  To bylo radosti, děti se veselily a dospělí s nimi. Stolní fotbal pro děti si v krátké době oblíbila celá Evropa, i díky švýcarským řemeslníkům. V Česku patří k absolutní špičce špičce organizace (nezisková) FoosForLife. Ta funguje v Rožnově pod Radhoštěm a jako jediná se zaměřuje na výchovu nových hráčů v naší republice.

Stolní fotbal pro děti – zábavná hra, která vydělává

Někomu se může zdát, že  stolní fotbal pro děti je obyčejná hra, jež se brzy omrzí. Opak je pravdou, a pokud vaše dítě získá při hře patřičnou zdatnost, ovládne svou psychiku, může si na evropských turnajích přijít i na tisíce eur.  Získá tím i na trpělivosti, síle v úderech a odolnosti. Tím se stanou konkurenceschopnými a o to jde:-). Pokud si toužíte zasoutěžit, je několik kategorií, kde mají prostor i amatéři. Velkolepé turnaje se povětšinou u nás hrají v hlavním městě.Při troše práce najdete vhodný hotel nebo tělocvičnu.

Stolní fotbal pro děti včetně příslušenství

Zaujaly vás předchozí slova? Tak neváhejte a pro své dítě stolní fotbal pro děti objednejte. Hra je natolik zajímavá, že vaše ratolest i na pár hodin oželí Facebook nebo televizi.  A kde si ji objednáme? Tam, kde je největší výběr, nejlepší ceny a veškeré zboží je zde vyrobeno podle platných evropských norem a standardů – t-zbozi.cz.  V prodejním sortimentu se nachází i příslušenství k fotbálku – nivelační nohy, ložiska, tyče, doraz na tyče, náhradní míčky, figurky, dresy na figurky a další.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *