Stahování z Youtube nebylo nikdy jednodušší

Internet dnes nabízí spousty webových stránek, jejichž obsah tvoří multimediální soubory. Videa a hudba jsou většinou k dispozici pouze v online podobě, což je nepříjemné. Pokud totiž nejste momentálně připojení k internetu, obsah pro vás bude nedosažitelný. Že nevíte, jak stahovat z Youtube a jiných podobných serverů? Jste na správné adrese. V následujících řádcích vám doporučíme optimální nástroj, s nímž bude stahování doslova a do písmene hračkou.

Zapomeňte na zdlouhavou registraci

Na internetu existuje spousta různých portálů, které nabízejí stahování z Youtube a dalších webů. Často ale musíte projít dlouhým procesem registrace a následným nepřímým stahováním. Vyžijete-li portál link2save.com, získáte jistotu přímého stahování potřebných souborů. Ty nejdou přes server a poté do prohlížeče, ale direktivně k vám. Na registraci můžete také zapomenout. Vše je a bude samozřejmě zcela zdarma!

Získejte videa a hudbu odkudkoli

Služba link2save.com umožní stahování i z jiných multimediálních portálů. Nevíte, jak stahovat z Facebooku? Jednoduše. Stačí využít zmiňovaného portálu a video nebo hudební soubor budete mít u sebe na pevném disku. Z ostatních webů, odkud lze stahovat, jmenujme ještě Instagram, Soundcloud nebo české stránky DVTV, Stream, ČT či Nova. Zapomenout nelze ani na adult weby, jako jsou RedTube, PornHub a jiné.

Nic složitého

Že nejste příliš kovaní v nějakých složitých operacích na internetu? To vůbec nevadí, protože stahování nebylo nikdy jednodušší. Portál link2save.com je přehledný a celý proces uložení jednoduchý. Stačí jen zkopírovat přesnou adresu stránky s multimediálním obsahem do formuláře a poté kliknout na tlačítko Stáhnout. Po volbě požadovaného typu souboru zadáte Uložit jako a stahování začne. Bude natolik rychlé, že své oblíbené seriály, klipy a filmy si budete moci prohlížet přímo na vašem zařízení zpravidla za několik minut.