Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Mezinárodní přeprava zásilek do Německa s jedním dodavatelem

Mezinárodní přeprava zásilek do Německa s jedním dodavatelem

Německo je největší ekonomikou v rámci Evropské unie a čtvrtou nejvýkonnější na světě, přičemž na německý trh směřuje téměř 32 % českého exportu. Není se tedy čemu divit, že je vyhledávaným teritoriem při expanzi českých firem.

Balík do Německa spolehlivě, rychle a levně

Pokud máte e-shop, nebo posíláte zboží svým obchodním partnerům, určitě uvítáte výhodnější přepravní podmínky, které vám pomohou konkurovat a lépe se prosadit. BUBO poskytuje pro přepravu do Německa a z Německa řadu služeb, které jsou zaměřeny na spolehlivost, rychlé doručení a co nejlepší ceny.

Ať už potřebujete poslat balík do Německa, nebo paletu z Německa, získáte jedno řešení pro silniční přepravu v režimu express, dokládek a sběrných služeb. Díky síti přepravních partnerů se přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům.

Jak dlouho trvá doručit zásilku do Německa?

 • Nejurgentnější dodání do Německa – doručení v den objednání.
 • Přeprava v režimu express do Německa – doručení do 24 hod.
 • Přeprava v režimu ekonomy do Německa – doručení do 48-72 hod.

On-line platforma my BUBO

Vytvářet zásilky on-line včetně historie přeprav a adresáře je u nás samozřejmostí. Veškeré zásilky lze mít pohodlně a přehledně v jedné aplikaci. Pokud máte zájem o aplikaci, registrujte se zde. Je to zdarma a bez závazků.

Proč posílat zásilky do Německa přes BUBO trans?

 • Výhodnější přepravné
 • Rychlejší a spolehlivé doručení
 • Více služeb u jednoho dodavatele
 • On-line řešení

Jak zabalit zásilku?

Správné zabalení balíku je zásadní pro jeho bezpečný transport. Ať už posíláte cenný dárek nebo obchodní vzorky, zde je několik tipů, jak na to:

 1. Vyberte kvalitní krabici: Použijte pevnou a odolnou krabici, která balík ochrání před nárazy a otřesy během přepravy.
 2. Obsah balíku dobře upevněte: Ujistěte se, že obsah balíku není volný. Využijte polštářky, noviny nebo bublinkovou fólii, aby se vnitřní obsah nepohyboval.
 3. Ochrana proti poškození: Zvláště křehké nebo citlivé předměty zabalte do ochranného materiálu, například pěnových krabic nebo bublinkové fólie.
 4. Správné adresování: Adresu na balíku pište jasně a čitelně. Vždy zkontrolujte, že adresa je správná, abyste se vyhnuli zbytečným komplikacím.
 5. Celní doklady: Pokud posíláte zboží, které vyžaduje celní odbavení, postarejte se o správně vyplněné celní doklady a deklarace.
 6. Zajištění vnějšího obalu: Při balení zásilky se zaměřte nejen na obsah, ale také na kvalitní uzavření a zajištění vnějšího obalu.

S využitím mezinárodní přepravy zásilek od jednoho dodavatele můžete mít jistotu, že vaše zásilka bude pečlivě připravena a doručena do cílového místa bezpečně a rychle. Nezáleží na tom, zda posíláte osobní dárek, obchodní zásilku nebo vzorky, správná přepravní služba vám usnadní celý proces a ušetří mnoho starostíStresů vás zbaví BUBO trans s.r.o.

Pokud plánujete zaslat balík do Německa, mezinárodní přeprava zásilek od jednoho dodavatele je tou správnou volbou pro rychlý, spolehlivý a bezproblémový proces. Navštivte webové stránky bubotrans.cz a hoďte komplikace za hlavu. Starosti nechte na profesionálním dodavateli a můžete si být jisti, že vaše zásilka dorazí do cílové země v naprostém pořádku.