Srdce Krkonoš

Špindlerův mlýn je známé turistické a lyžařské centrum, ležící v centru Krkonoš. Je největším lyžařským střediskem v České republice. Své jedinečné jméno získalo díky rodině Špindlerových, která ve městě vlastnila mlýn. Nadmořská výška Špindlerova mlýna je až 1555 m. Luční hora, která je ve Špindlerově mlýně nejvyšší horou, patří k druhé největší hoře v České republice. Leží na místě, kde se vlévá Svatopetrský potok do řeky Labe. Ve městě se nachází památky Bílí most a kostel sv. Petra a Pavla.

Hotel Špindlerův Mlýn

Pokud se sem chystáte na letní či zimní dovolenou, nebo pouze na víkend, doporučujeme: ubytování Špindlerův Mlýn. Za uvedeným odkazem se skrývá tříhvězdičkový hotel Astra, mající kapacitu 55 lůžek. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny sprchou a WC. Dále mají pokoje satelitní televizní příjem, telefon a vlastní balkon. Hotel nabízí možnost objednání polopenze. V hotelu Astra najdete dvě restaurační zařízení, samostatné stravovací zařízení pro hotelové hosty se zájmem o stravování formou polopenze, zimní zahradu pro posezení a odpočinek. Pokud se tedy nechystáte strávit ve městě více dní, můžete se v hotelu alespoň občerstvit. V hotelu se můžete ubytovat nejen vy, ale společně s vámi také domácí mazlíčci.  Od autobusového nádraží ve Špindlerově Mlýně je hotel vzdálen 1,5 km.

Na hotelu funguje půjčovna lyží a lyžařská škola pro děti i dospělé. Do ski areálu vás v zimní sezóně zdarma odveze ski bus. Nejen samotný pobyt v hotelu ve Špindlerově Mlýně vám zpříjemní okamžiky tam strávené, ale rovněž:

  • sauna
  • solarium
  • bazén
  • 2 bowlingové dráhy
  • billiard
  • kvalitní masáže

Na webových stránkách hotelu se můžete také dočíst o aktivitách ve Špindlerově Mlýně a o dalších zajímavostech z okolí. Vedení hotelu se nebrání různým druhům spolupráce.