Domů » BYDLENÍ » Spotřebiče LORD se stávají v českých domácnostech oblíbenější a oblíbenější

Spotřebiče LORD se stávají v českých domácnostech oblíbenější a oblíbenější

pračky a sušičky

Stejně jako se neustále mění trendy v módním světě, dochází k inovacím na trhu s domácími spotřebiči a elektronikou. Pokud jste se rozhodli investovat do pračky a sušičky, zkuste nahlédnout do produktového portfolia značky LORD, která má své kořeny v Německu. Čeští spotřebitelé totiž nedají na německou kvalitu dopustit. V následujících řádcích vám představíme, co všechno vám LORD nabízí.

Co si představíte, když se řeknou spotřebiče LORD? Pro někoho se jedná o velkou neznámou, ovšem pro člověka, jenž je na trhu s domácími spotřebiči trochu zběhlý, je to docela známá značka. Není se čemu divit, protože se do popředí prodrala se svými pračkami, sušičkami, myčkami, troubami, varnými deskami, chladničkami i mrazničkami.

Pračka LORD W1 vám nesmí doma chybět

Pračka je pomocník, bez něhož si jen málokdo dokáže představit každodenní fungování. Pračka LORD W1 s předním plněním je v podstatě král mezi pračkami. Důvod je jednoduchý. Výborný poměr kvalita a cena. Za 13 tisíc korun si domů pořídíte pračku zařazenou do energetické třídy A+++ s hlučností praní pouhých 48 decibelů. Stále máme ve výčtu předností dané pračky pokračovat? Fajn, mezi další předností patří prodloužená záruka o tři roky, a to pouze v případě, že si pračku koupíte u výhradního dovozce MCTREE.cz.

Sušička LORD T1 pohřbí žehlení

Opravdu se vám nechce neustále žehlit oblečení? Ani se vám nedivíme, přece jen žehlení zabere spoustu času, který byste jinak mohli investovat třeba do svých dětí. Sušička LORD T1 s tepelným čerpadlem je velice tichá, takže sušit můžete klidně i během noci, aniž byste budili ostatní členy domácnosti, případně sousedy. Nechybí celá řada programů, a to i těch šetrných. Nemusíte se obávat ani toho, že byste prádlo vytáhli pomačkané, ba naopak vám odpadnou starosti s žehlením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *