Domů » MUŽI » Co byste měli vědět o spodním prádle?

Co byste měli vědět o spodním prádle?

Mnoho žen nosí spodní prádlo, které ve skutečnosti není vhodné a může jim způsobit zdravotní obtíže či nepohodlí. Ať už jde o podprsenky nebo kalhotky, i zde platí několik pravidel a faktorů, které byste před koupí spodního prádla měli zvážit.

Poznej svou velikost

Ženy dělají často chybu zejména u nákupu podprsenek, kdy si vyberou správný obvod, ale malou velikost košíčků. Podprsenka pak dobře nesedí, může tlačit či způsobovat bolesti v oblasti ňader.

Vhodný střih

Střih je dalším důležitým aspektem. Když již znáte správnou velikost, měli byste začít zvažovat, jaký střih spodního prádla je pro vaši postavu nejvhodnější. Ideální je najít takové spodní prádlo, ve kterém se budete cítit komfortně, a hodí se pro váš typ postavy, tedy podtrhne vaše přednosti a skryje případné nedostatky.

Noste spodní prádlo, které se hodí k vašemu oblečení

Střih a typ spodního prádla byste měli volit podle střihu vašich kalhot, sukně, případně šatů. Pokud máte rádi nízké sedy oblečení, měli byste si vybrat i spodní prádlo adekvátního střihu, ideálně tedy s nízko posazeným horním lemem. Určitě totiž budete souhlasit, že není hezký pohled na spodní prádlo čouhající zpod oblečení.

Podle barev

Vybrat si můžete ze široké škály barev. Mezi nejoblíbenější stále patří černá, bílá a tělová barva. Spodní prádlo tak lehce doladíte k jakémukoliv outfitu.

Údržba spodního prádla

Čištění spodního prádla se odvíjí od materiálu. Bavlnu a bambus můžete prát v pračce. Nezapomeňte se ale podívat na návod. Pokud spodní prádlo perete v pračce, neměli byste volit teplotu vyšší než 30 ° Celsia. Co byste ale určitě neměli při praní spodního prádla používat, je aviváž. Ta totiž narušuje jeho elasticitu a následně také funkčnost spodního prádla.

V e-shopu Andrie najdete kvalitní spodní prádlo pro ženy i muže. Můžete si vybírat ze široké škály různých střihů, materiálů i barev. V nabídce naleznete také bavlněné pánské spodní prádlo – boxerky i trenýrky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *