Skvělý tip na Vánoce – užijte si syté tóny bez drátů navíc, a to až 8 hodin!

Chcete si zpříjemnit den díky své oblíbené hudbě, ale plochý nevýrazný zvuk z reproduktorů vašeho mobilního telefon vám nevyhovuje? Jděte na to od lesa a vsaďte na přenosný bluetooth reproduktor, kterému nevadí náročný terén ani změna polohy! Pořídit ho můžete nejen do své domácnosti, ale i pro vaše blízké jako originální a praktický dárek, který zaručeně potěší.

Je to tak, už druhé generaci přenosných bluetooth reproduktorů Crater od značky Orava je úplně jedno, zda jste si je vzali do mlžného deště, k bazénu nebo je dokonce překlopili do nepřirozené pozice. Hrají bez omezení i ztráty kvality, a to až 8 hodin!

Konečně levný bluetooth reproduktor pro fajnšmekry

Základním vodítkem pro výběr toho nejlepšího kousku by měla být stabilní bluetooth konektivita. V tomto ohledu vyhovuje bluetooth reproduktor Crater-2, ale pokud byste přece jen měli chuť s sebou tahat balíček drátů navíc, určitě vám bude vyhovovat i podpora klasických 3,5 mm jacků. Funkce NFC pak umožní spojit váš reproduktor s libovolným bluetooth zařízením v dosahu stiskem jednoho tlačítka.

A pořádnou zábavu vám nezkazí ani rozmar počasí. Odstřikující voda ani usazující se prach totiž vašeho nového společníka jen tak nerozhážou. Výrobce ho totiž vybavil certifikovaným krytím IP65, které vyhovuje všem běžným outdoorovým nárokům náročného uživatele.

Vaše přenosná power banka i reproduktor v jednom

Od předešlé generace reproduktorů Crater se nový model liší zejména integrovanou power funkcí, díky níž si můžete nabít svůj mobilní telefon, a také žádaným slotem pro vložení micro SD karet, pro ještě větší zásobu hudby!

Stále se můžete těšit i na kvalitní dynamický stereofonní zvuk, FM rádio, podporu profilu Bluetooth A2DP, prakticky umístěný vstup USB, podporu přehrávání WMA/MP3 a také velkou variabilitu při používání. Překlopení ani mírný pohyb (třeba při zavěšení na batoh) totiž tomuto šikovnému společníkovi vůbec nevadí. Dovolte si být nároční a chtít pro sebe a svou oblíbenou hudbu jen to nejlepší.