Silvestr 2017 – víme, kde ho stylově oslavit!

Období mezi vánočními svátky a Novým rokem je typickým časem setkávání s rodinou i přáteli, odpočinku, relaxace ale i zábavy, sportu a oslav. Právě kombinace malebné krajiny, příjemného prostředí a mnohých možností sportovního i společenského vyžití dělá z pobytu v hotelu na Lipně ideální možnost strávení tohoto speciálního času . Silvestr 2017 se kvapem blíží, Lipno a jeho okolí nabízí pro každého něco a je skvělou volbou pro tyto slavnostní dny!

Sport i zábava na Lipně

Období okolo konce roku vrcholí oslavami a vítáním roku nového, nabízí ale i velký prostor pro mnohé sportovní aktivity či jen pro trávení času s blízkými. Okolí Lipna je ideální pro zimní sporty. Využít můžete nejdelší bruslařskou dráhu na světě – Ledovou magistrálu, pětihvězdičkový Skiareál Lipno se sjezdovkami různých obtížností, výukovými hřišti, snowbarkem, skicrossovou dráhou i lyžařskými školami a půjčovnami vybavení . Lyžovat můžete vyrazit i do blízkých rakouských středisek Sternstein a Hochficht, největšího rakouského skiareálu mimo Alpy. Milovníci vody i lyžaři, kteří budou chtít jeden den zařadit do svého programu i něco jiného, si jistě užijí pobyt v místním aquaparku.

Malebná, romantická krajina Lipenska nabízí také relaxaci a prostor pro bilancování stejně jako přemýšlení o nových plánech při procházkách zasněženou zimní krajinou a čekání na závěr pomalu končícího roku.

Oslavy Nového roku na Lipně

Vlastní loučení se starým rokem a vítání Nového roku si v hotelu LEYLA ve Frymburku určitě užijete. Skvělé pití i jídlo, živá hudba a zábava, se kterou vám Silvestrovská noc uteče možná až příliš rychle . Proměňte silvestrovské oslavy v zážitek, na který budete vzpomínat po celý následující rok. Ať již preferujete jakýkoliv způsob vítání nového roku, Lipno vám jej umožní. Oslavy Silvestra 2017 budou mít na Lipně opravdu styl, neváhejte proto a zažijte je na vlastní kůži!

Facebookové komentáře

Přidat komentář