Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Shuttle regálové systémy umožní využít sklad na maximum

Shuttle regálové systémy umožní využít sklad na maximum

Zdají se vám dobrá skladová řešení drahá? Pak si uvědomte, kolik stojí pronájem prostor. Ve většině případů je výhodnější investovat do dobrého regálového systému a ušetřit za pronájem. S vhodným regálovým systémem totiž zvládnete naplno využít prostor.

Takovým vhodným systémem je například shuttle systém Radioshuttle od švédského výrobce. Švédská firma ho vyvíjí již více než 30 let a neustále vylepšuje. Aktuálně Radioshuttle využívá spousta firem po celém světě, každou hodinu manipuluje přes 70 000 palet.

Radioshuttle je prvním krokem do budoucna

Investice do systému Radioshuttle má budoucnost. Ve skladech se začíná čím dál více uplatňovat autonomní manipulační technika a Radioshuttle je na tohle plně připravený. Dokáže fungovat v plně automatizovaném skladu s bezpilotními vozíky.

Jen tak něco ho nezaskočí, poradí si s teplotami od -30 °C do +40 °C, unese až 1800 kg, baterie vydrží na celou směnu. Na spodních středních stranách jsou umístěny PDS scannery, při detekci překážky se shuttle zpomalí a zastaví. Co právě shuttle provádí, uvidíte na velkém a jasném displeji.

Až o 100 % více skladovacího prostoru

Chytré policové regály se shuttle systémem vám umožní využít až o 100 % více skladovacího prostoru. Uzpůsobíte si je podle sebe. Je možné používat je v systému FIFO – první dovnitř a první ven, nebo FILO – první dovnitř, poslední ven. Dá se kombinovat s pikovacím tunelem nebo se strukturálním mezaninem. Na zemi díky tomu získáte další prostor například pro práci, skladové zásoby budou uloženy ve vyšších prostorách. Se systémem Radioshuttle přitom nebudete mít nejmenší problém s nimi manipulovat.

Radioshuttle je vhodný pro každý typ zboží a do každého skladu. Nechte si zpracovat analýzu a uvidíte, kolik místa i peněz ušetříte investicí do Radioshuttle. Odborníci vám také spočítají, kolik shuttlů by bylo potřeba do vašeho skladu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.