Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Šatní skříně ušetří obytnou plochu

Šatní skříně ušetří obytnou plochu

Šatní skříně si našly v každé domácnosti své místo. V současné moderní době nehyzdí mohutné obývací stěny obývací pokoje, a tak nám nezbývá než si pořídit praktickou šatní skříň. Vestavěné šatní skříně se vyrábějí na míru nebo si je můžete objednat v online či kamenných obchodech. Dobře navržený šatník může ušetřit až 4 m² obytné plochy bytu – jestliže se navrhne a realizuje během stavby či komplexní rekonstrukce. Dodatečná realizace je těžší a nemívá ideální parametry. Součástí šatníku má být zrcadlo, kvalitní osvětlení, větrání a spousta polic, věšáků a volného prostoru na odkládání větších věcí jako je kufr, vysavač apod.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Vestavěné šatní skříně nahrazují šatník

Šatník nemusíme dlouze nikomu představovat, jedná se o samostatnou místnost a šatní skříň je v podstatě obyčejná skříň, která ovšem nabízí s jistou dávkou rafinovanosti více místa k uskladnění věcí. Šatník jako samostatná místnost je sice ideální, ale vyžaduje dostatečný prostor, musí být osvětlen a nabídnout místo na převlečení. V případě šatní skříně nejde o samostatnou místnost, ale pouze o vyčleněnou část místnosti. Na rozdíl od obyčejné skříně jde o uspořádání šité na míru potřebám majitele s využitím místa bez zbytku, bez zadní a často i bez bočních stěn. Pro šatní skříně jsou typické i posuvné dveře. Inspirace pro vás na nábytek-dnes.cz!

Šatní skříně vyrobené na míru

Jak již bylo zmíněno, šatní skříně se vyrábějí na míru podle individuálních požadavků nebo si je můžete objednat v obchodech.  Dveře šatní skříně mohou být vyrobeny z laminované dřevotřísky, dýhované dřevotřískové desky, lacobelu, Matelac, fototapet či vzorovaných fólií. Zajímavým prvkem jsou i skládací harmonikové dveře, poskytující více možností provedení s jednoduchým a pravidelným členěním tabulí (průsvitný materiál, zrcadlo, kombinace materiálů). Další informace o šatních skříních hledejte na portálu  IDnábytek.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *