Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Rozlučte se s nechtěným tetováním z vašich mladých let. Odstranění tetování laserem se hojí rychle

Rozlučte se s nechtěným tetováním z vašich mladých let. Odstranění tetování laserem se hojí rychle

oodstranění tetování laserem

Pár let zpět bylo tetování hitem, ale teď byste to své nejradši neměli? Takových se nás tu jistě najde nejméně tucet. Většina mladých v pubertálním věku se za tetováním doslova honí. Tady jedno, tam druhé a tamhle ještě další. A pak ještě s kamarádkou jedno společné. Připomíná vám to snad sebe samého před pár lety? To je dost možné, jelikož takových případů existuje celá řada. Vždycky se ale říkalo, že tetování je už napořád. Opravdu? Možnosti dnešní doby tomu dost odporují. Odstranění tetování laserem je dnes dosti žádaná služba. Dejte jí šanci i vy.

Nemusí to být napořád. Odstranění tetování je dnes rutinní služba

Každý, kdo jednou propadl tetovacímu trendu, jistě slýchával kudy chodil, že už se toho nezbaví, že už mu to zůstane napořád. Ano, kdysi tomu tak skutečně bylo. Fenomén tetování se rozvíjel postupně, a stejně tak i možnost jeho odstranění – nepřišlo to ze dne na den. V dnešní době už lze tetování spolehlivě odstranit. Nezáleží přitom na jeho velikosti, umístění ani náročnosti motivu. Zkrátka a dobře, s čím přijdete, toho vás bez problému zbaví. Rozhodnete-li se pro odstranění tetování, cena bude závislá na jeho velikosti, barvě a v neposlední řadě na zvolené metodě. Nechcete-li riskovat a mít jistotu, že vše dobře dopadne a sám zákrok nebude bolet, vyplatí se zvolit laser. Cena, nejde-li o skutečně extrémní a barevné tetování, se bude pohybovat spíše v tisících korun. Naše republika, tedy spíše její kliniky, patří díky poměru kvalita/cena k nejvyhledávanějším v Evropě.

Nepůjde o žádnou řezničinu. Odstranění probíhá za pomoci certifikovaného přístroje

Představíme-li si způsob, jakým je tetování nanášeno na naši pokožku – tedy spíše do jejího vnitra – tak už to není zrovna příjemné. A když si představíme jak se to potom dává pryč, to je ještě podstatně horší. Takhle to funguje jen teoreticky, ovšem v praxi je proces odstraňování tetování daleko šetrnější. A to vše díky špičkovému lékařskému laseru Pastelle, jehož inovativní technologie dělá zázraky.

5 nejpodstatnějších kvalit laseru Pastelle

  • Originální lékařská certifikace

Rozhodneme-li se podstoupit odstranění tetování, měli bychom se ujistit o kvalitách laserového zařízení. S levnými kosmetickými lasery, které seženete prakticky kdekoliv, riskujete podráždění, či dokonce zjizvení vaší pokožky. Obraťte se proto na specializované pracoviště, kde máte garantováno použití certifikovaného lékařského laseru.

  • Nejmodernější technologie

Přístroj Pastelle je tím nejčastěji používaným, jedná-li se o odstranění tetování. Řadí se mezi absolutní špičku ve svém oboru. Byl navržen výhradně pro tyto účely, a proto od něj můžeme očekávat jen ty nejlepší výsledky.

  • Rozmanitost vlnových délek

Laser Pastelle je jediný přístroj svého druhu, který při práci využívá celkem 7 různých vlnových délek. Co to znamená v praxi? Čím více délek přístroj používá, tím náročnější práci zvládne. V případě tetování to znamená, že si laser hravě poradí nejen s náročnějšími motivy, ale také s barvami.

  • Okamžité hojení

Jelikož samotné odstranění ani příliš nebolí, celé místo se i daleko lépe hojí. Spolu s laserem Pastelle se vám při zákroku bude věnovat také speciální systém chlazení Z Cryo. Díky němu se sníží bolestivost zákroku na minimum, tetování půjde lépe dolů a následný proces hojení se výrazně urychlí.

  • Minimální šance jizev

Počítáte s jizvami na památku? Tak to hned pusťte z hlavy. Profesionální péče našich lékařů, spolu s několika lety bohatých zkušeností snižuje riziko vzniku jizev na úplné minimum. A nemůžeme opomenout ani špičkové služby laseru Pastelle, díky nimž je šance vzniku jizev pouhého 0,5%.

Máte-li obavy nebo pochybnosti, kontaktujte samotnou kliniku

Ať už chceme nebo ne, jedná se o dosti invazivní zákrok. Rozhodnout se pro podstoupení není vůbec jednoduché, čemuž není radno se divit. Z tohoto důvodu nabízejí specializovaná pracoviště soukromé konzultace přímo s lékařem. Tam se také dozvíte jaká bude za odstranění tetování cena. Není na co čekat. Sjednejte si tu svou ještě dnes.