Proměňte své tipování v sázky na jistotu

Zkoušíte štěstí v kurzovém sázení? Mnoho lidí si myslí, že vydělávat na svém oblíbeném sportu je snadné, nicméně ve skutečnosti spíš dotují sázkové kanceláře. Vůbec nejden jen o štěstí. Kdo chce vyhrávat, musí nejdříve studovat a pak taktizovat.

Pustit se bezhlavě do hry není zrovna vhodné, pokud chcete vidět reálné výsledky a ne se jen pobavit. Kurzové sázení je nejdříve potřeba pochopit. Na čem se dá vydělat? Proč nemusí nejvyšší kurz vždy nejvýhodnější? Jak získávají peníze sázkové kanceláře? Získat odpovědi na tyto otázky není úplně snadné, málokdo se ochotně podělí o své poctivě nabyté zkušenosti. Jedna šance tu ale je – časopis 1x2tip.

Inspirujte se v kuchyni zkušenějších

Časopis 1x2tip je určený zejména pro muže sázkaře, nicméně ani ženám není zapovězen. Jedná se o jediný magazín s obsahem týkajícím se kurzového sázení na českém trhu a spousta sázkařů ani neví, že něco takového existuje. Je totiž distribuován pouze elektronicky, takže ho neuvidíte nikde v trafice. Proč? Důvodem je nízká cena. Papírový výtisk by byl zbytečně dražší, takhle se dá jedno číslo sehnat za 10 korun. Časopis vychází jednou měsíčně už od roku 2013, a dva výtisky jsou dokonce zdarma ke stažení, tudíž si snadno uděláte představu, o čem se v něm asi tak píše.

Pravidelná dávka tipů a triků

Časopis 1x2tip obsahuje spoustu dobrých tipů, upozorňuje na nejčastější sázkařské chytáky, recenzuje zajímavé sázkařské stránky. Nejvíce si čtenáři chválí rozhovory s profi sázkaři, ovšem obecně se shodují na tom, že obsah je velmi kvalitní. Někteří z nich si všechna čísla pečlivě tisknou, zvýrazňují si v nich vše důležité a používají je jako učební materiál.

A právě o učení to celé je. Asi nikdy nebude každá vaše sázka úspěšná, ale pokud pochopíte základní principy, rozhodně zvýšíte šanci na výhru. Třeba aspoň nebudete v mínusu.