Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Problémy s erekcí je nutné řešit

Problémy s erekcí je nutné řešit

Mnohé pány to asi nepotěší, avšak samy skutečně nezmizí. Samozřejmě jde o velmi choulostivé téma. Muži mající problémy s dosažením či udržením erekce, cítí selhání, trapnost a k lékaři se vydá málokterý z nich.

Problémy s erekcí nepatří mezi malichernosti. Žít se s nimi, na rozdíl od některých vážnějších zdravotních potíží, sice dá, avšak negativně ovlivňují partnerský vztah, podrývají vaše sebevědomí a znepříjemňují život. Postavte se jim čelem!

Nejdříve si promluvte s partnerkou či partnerem

Před svou partnerkou nebo partnerem tyto potíže skutečně neskryjete. Můžete se vymlouvat a hledat nejrůznější důvody, proč se vám dnes nechce mít sex, avšak z dlouhodobého hlediska to vztahu určitě uškodí. Jděte raději s pravdou ven a vysvětlete, s čím máte potíže. Uleví se vám a vaše druhá polovička situaci určitě pochopí. Nebojte, i ženy mají své problémy s nedostatkem zvlhčení apod. Není se vůbec za co stydět. Kromě toho spolu lépe vymyslíte, jaká podpora erekce by ve vašem případě mohla fungovat.

Zázračnou pilulku seženete i bez předpisu

Ty tam jsou doby, kdy jste nejdříve museli jít k lékaři a přiznat barvu, aby vám dal předpis na nějaké zázračné pilulky. Dnes už existují i přípravky dostupné bez předpisu – třeba Amarex Men Complex si objednáte pohodlně online. Jako první řešení ve chvíli, kdy si potřebujete trochu pozvednout sebevědomí a vrátit chuť k sexu jsou fajn.

Neřešte důsledky, nýbrž příčinu

Z dlouhodobého hlediska ovšem nejde pořád polykat zázračné pilulky typu Amarex. Místo toho se zaměřte na svůj životní styl. Máte dostatek pohybu? Stravujete se zdravě? Kouříte? Netrpíte nadváhou? Potíže s erekcí bývají často zapříčiněny nevhodným životním stylem, nebo psychickými potížemi. Je-li tohle váš případ, nejdříve zkuste řešit příčinu, pak možná sám vymizí i důsledek. A když se svěříte své drahé polovičce, jistě vám se změnou životního stylu pomůže. Třeba to bude impuls pro vás oba.