Přepravky na zeleninu, chytré bedýnky ideální pro skladování v zimě

Zima je v plném proudu a většina z nás si během sklizně uložila zásoby zeleniny, které nyní přijdu vhod. Je nutné dodávat tělu potřebné vitamíny. Proto, aby potraviny dlouho vydržely, je nutné zvolit správné obaly pro uskladnění. K tomu Vám ideálně poslouží vhodně zvolené plastové přepravky pro zemědělskou a potravinářskou distribuci.

Jak zvolit kvalitní přepravku na zeleninu

Přepravky na zeleninu jsou základním prvkem distribuce zeleniny (ovoce). Ať už podnikáte v zemědělském průmyslu nebo jste soukromník, který si doma skladuje zásoby zeleniny na zimu, vždy se Vám bude hodit vhodný obal ke skladování nebo převozu. V zimě je nabídka zeleniny v obchodech částečně omezena, ale i tak je stále z čeho vybírat nebo sáhnout do vlastních rezerv. Aby Vám potraviny vydržely co nejdéle čerstvé a plné vitamínů, je potřeba je správně uskladnit ve vhodných plastových bednách například od spolehlivého výrobce Schoeller Allibert. Tato společnost nabízí stohovatelné přepravky, které mají perforované boční stěny i dno, což umožňuje cirkulaci vzduchu, která brání zplesnivění nebo hnití potraviny. Výhodou skladování potravin v plastových přepravkách je samotný materiál. Ten je velice pevný, stabilní a vydrží dlouhá léta opakovaného použití. Oproti přepravkám z jiných materiálů (dřevo, kov) je plast snadno omyvatelný, odolný vůči vlhkosti, nečistotám a plísním, které dřevo absorbuje a urychluje tak proces znehodnocení potraviny. Jedním z nejoblíbenějších typů beden jsou euro přepravky.

Inovativní přístup Schoeller Allibert

Schoeller Allibert vyvíjí speciální úpravy povrchů a struktury svých produktů – zaoblené rohy, hladký povrh a zakřivené stěny zvětšují vnitřní objem. Přepravky na zeleninu jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny hygienické i ekologické standardy.

V přepravkách Schoeller Allibert budou vaše potraviny uloženy hygienicky a bezpečně. Navíc Vám pomůžou optimalizovat vaše náklady na uskladnění i distribuci. Pokud byste se chtěli dozvědět více o produktech, které společnost nabízí, neváhejte navštívit webové stránky www.schoellerallibert.com/cz nebo napište email na info.czechrepublic@schoelleralibert.com.