Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Přeprava nadrozměrných nákladů patří mezi úkoly, které vlastními prostředky zvládne málokterá firma. Svěřte tento úkol na slovo vzatým profesionálům!

Přeprava nadrozměrných nákladů patří mezi úkoly, které vlastními prostředky zvládne málokterá firma. Svěřte tento úkol na slovo vzatým profesionálům!

nadrozměrná přeprava

Přestěhovat vybavení domácnosti nebo kanceláře je často možné zvládnout s běžným nákladním automobilem, často stačí i obyčejná dodávka. I menší zásilky či zboží lze často distribuovat adresátům a koncovým odběratelům relativně malými vozidly. Čas od času ale nemalé procento firem potřebuje převézt náklad, který je pro vozidla, jimiž disponují, příliš těžký nebo rozměrný.

Podobný problém dokonce někdy řeší i soukromé osoby. V takovém případě je na místě obrátit se na společnost, pro kterou je přeprava těžkých nákladů a nadrozměrných zásilek každodenním chlebem.

Přeprava nadrozměrných zásilek a těžkých nákladů vyžaduje špičkové vybavení, profesionální přístup, zkušenosti i znalost příslušných předpisů

Jak je definována nadrozměrná přeprava? Rozměry soupravy při její realizaci přesahují standardní rozměry. Přeprava nadrozměrných zásilek a přeprava těžkých nákladů spadá mezi služby, které naprosto spolehlivě a na prvotřídní úrovni poskytuje společnost Easy Logistics. Ta dokáže zajistit přepravu nákladů o maximální délce do 22 m a šířce do 6 m v rámci České republiky i evropských zemí. Výška soupravy je závislá na výšce podjezdů, mostů a vrat jednotlivých areálů. V rámci mezinárodní přepravy to je 4,5 m, v Česku může být souprava o několik desítek centimetrů vyšší. Přeprava těžkých zásilek a nadrozměrná přeprava navíc mnohdy vyžaduje individuální přístup. Easy Logistic nabízí každému klientovi optimální řešení s co nejnižšími náklady, zajišťuje i doprovodná vozidla.

Proč se obrátit právě na Easy Logistic?

Společnost zahájila činnost již v roce 2005, má tedy v oboru bohaté zkušenosti. Navíc průběžně pracuje na zlepšování služeb a nabízí i služby z oblasti spedice. Klientům je k dispozici non-stop zákaznická podpora a jsou průběžně informováni o pohybu zboží, náklad je pojištěn na 20 milionů korun.